Pievienojies AS DelfinGroup vebināram 15. augustā plkst. 14:00 EET

AS DelfinGroup aicina Mintos investorus piedalīties vebinārā par uzņēmuma neauditētajiem 2022. gada pirmo sešu mēnešu rezultātiem, kas norisināsies 2022. gada 15. augustā plkst. 14:00 EET.

Vebināru vadīs valdes loceklis un finanšu direktors Aldis Umblejs un valdes locekle un operacionālā direktore Sanita Zitmane. Vebināra laikā AS DelfinGroup pārstāvji analizēs neauditētos 2022. gada pirmo sešu mēnešu finanšu rezultātus, kā arī informēs par citiem būtiskākajiem notikumiem uzņēmumā.

Pēc prezentācijas notiks jautājumu un atbilžu sesija. AS DelfinGroup aicina līdz 14. augustam iesniegt jautājumus pa e-pastu ieva.u[email protected] vai izmantojot zemāk redzamo reģistrācijas saiti.

Reģistrēties vebināram

Par DelfinGroup

DelfinGroup ir licencēts, uz tehnoloģijām balstīts finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā un darbojas ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums nepārtraukti attīsta un piedāvā patēriņa un lombarda kredītus, aizdevumus senioriem, “Pērc tagad, maksā vēlāk” aizdevumus, kā arī lietotu preču pārdošanu gan tiešsaistē, gan vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā. Vidēji mēnesī tiek izsniegti 35 tūkstoši aizdevumu, kurus apkalpo vairāk nekā 250 darbinieku liela komanda. Uzņēmumam kopumā ir vairāk nekā 400 000 reģistrētu klientu. Kopš 2014. gada AS DelfinGroup ir kotēta Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas oficiālajā sarakstā.

No 2021. gada 6. maija ir notikušas izmaiņas īpašnieku struktūrā, un daži DelfinGroup un Mintos kapitāla investori pārklājas.

Šis uzaicinājums un plānotais tīmekļa seminārs ir tikai mārketinga komunikācija, nevis ieguldījumu padoms. Mintos nav pārbaudījis vai kā citādi verificējis informāciju, ar kuru AS DelfinGroup dalīsies vebināra laikā.

Investēšana ir saistīta ar risku. Nav garantijas, ka investētā nauda tiks atgūta. Līdzšinējie rezultāti negarantē līdzīgus rezultātus nākotnes. Mintos nav atbildīgs par nekādiem tiešiem vai netiešiem zaudējumiem, kas radušies, izmantojot sniegto informāciju.

Šī informācija un plānotais vebinārs nav paredzēti kā reklāma, aicinājums, piedāvājums vai ieteikums pirkt vai pārdot jebkādas investīcijas vai veikt jebkādus citus darījumus.

Jebkurš investīciju lēmums ir jāpieņem, pamatojoties uz ar investīciju saistīto risku analīzi. Pirms investēšanas, izvērtē savas zināšanas, pieredzi, finansiālo situāciju un investēšanas mērķus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner