Pievienojies DelfinGroup vebināram 1. martā plkst. 11:00

DelfinGroup aicina Mintos investorus pievienoties investoru konferences vebināram 2023. gada 1. martā plkst. 11:00.

Vebināru vadīs valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš un valdes loceklis un finanšu direktors Aldis Umblejs. Vebināra laikā DelfinGroup pārstāvji analizēs neauditētos 2022. gada 12 mēnešu finanšu rezultātus, kā arī informēs par citiem būtiskākajiem notikumiem uzņēmumā.

Pēc prezentācijas notiks jautājumu un atbilžu sesija. DelfinGroup aicina līdz 28. februārim iesniegt jautājumus pa e-pastu [email protected] vai izmantojot reģistrācijas saiti.

Reģistrēties vebināram

Par DelfinGroup

DelfinGroup ir licencēts, uz tehnoloģijām balstīts finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā un darbojas ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums nepārtraukti attīsta un piedāvā patēriņa un lombarda kredītus, aizdevumus senioriem, “Pērc tagad, maksā vēlāk” aizdevumus, kā arī lietotu preču pārdošanu gan tiešsaistē, gan vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā. Vidēji mēnesī tiek izsniegti 35 tūkstoši aizdevumu, kurus apkalpo vairāk nekā 250 darbinieku liela komanda. Uzņēmumam kopumā ir vairāk nekā 400 000 reģistrētu klientu. Kopš 2014. gada AS DelfinGroup ir kotēta Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas oficiālajā sarakstā.

No 2021. gada 6. maija ir notikušas izmaiņas īpašnieku struktūrā, un daži DelfinGroup un Mintos kapitāla investori pārklājas.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner