Pievienojies mūsu jaunākajam vebināram ar ID Finance!

Ielūdzam Tevi uz mūsu gaidāmo vebināru ar ID Finance. ID Finance ir strauji augošs datu zinātnes, kredītspējas vērtēšanas un digitālo finanšu pakalpojumu sniedzējs, un tas nesen Mintos aizdevumu tirgū sāka piedāvāt investīciju iespējas Kazahstānā.

Datums: otrdiena, 24. aprīlis, plkst. 19:00 (GMT +3)

Ilgums: 45 minūtes

Dalībnieki:

–       Boriss Batine – ID Finance vadītājs un līdzdibinātājs

–       Aleksandrs Paks – ID Finance Kazakhstan finanšu direktors

Vebināru vadīs Mintos satura mārketinga vadītāja Celeste Skinere.

Ņemot vērā, ka ID Finance investīcijām ir sākuši piedāvāt Kazahstānā izsniegtus aizdevumus, uzņēmuma pārstāvji dalīsies savā pieredzē un zināšanās par alternatīvās kreditēšanas nozari Kazahstānā un citviet pasaulē.

Pārstāvji apspriedīs arī jaunākos ID Finance finanšu rezultātus, grupas globālās ekspansijas turpināšanu, kā arī sniegs nelielu ieskatu Kazahstānas alternatīvo finanšu tirgū un tā potenciālā, raugoties no makroekonomikas un investīciju perspektīvas.

Pēc ID Finance prezentācijas notiks arī jautājumu un atbilžu sesija. Tās laikā Tev čatā būs iespēja uzdot visus sev interesējošos jautājumus. Savus jautājumus ID Finance komandai Tu vari iesūtīt arī iepriekš, rakstot uz [email protected].

Reģistrējoties vebināram, lūdzu, izmanto sava Mintos investora konta e-pasta adresi. Vebinārs notiks interneta pārlūkā, tāpēc nekāda papildu programmatūra nav nepieciešama. Optimālam vebināra sniegumam mēs iesakām izmantot Chrome, Firefox vai Opera interneta pārlūku. Vebinārs notiks angļu valodā.

Priecāsimies par Tavu dalību vebinārā!

Reģistrējies šeit>

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner