Pirmais aizdevumu izsniedzējs no Meksikas ir pievienojies Mintos

18.05.2018

mintosblog

Mintos aizdevumu tirgus turpina strauji paplašināties, un mēs esam priecīgi uzsākt sadarbību ar pirmo aizdevumu izsniedzēju no Meksikas, kas investīcijām piedāvā aizdevumus Meksikas peso (MXN). Credilikeme ir viens no inovatīvākajiem aizdevumu izsniedzējiem Meksikā, kas Meksikas pilsoņiem patēriņa kredītus piedāvā tiešsaistē un savā iesaistošajā mobilajā lietotnē, kurā tiek izmantoti spēļošanas elementi. Uzņēmums Tev piedāvā iespēju investēt MXN izvietotos Meksikā izsniegtos patēriņa kredītos ar plānoto neto peļņu 16% gadā.

Credilikeme tika izveidots 2012. gadā, un šajā laikā tas ir izsniedzis vairāk nekā 35 000 aizdevumu. Uzņēmums pilnībā darbojas tiešsaistē un aizdevumus izsniedz, izmantojot savu mājaslapu un mobilo lietotni. Credilikeme lepojas ar unikālu biznesa modeli, un tā mērķis ir sniegt dzīvesstilam līdzvērtīgu pieredzi savā mobilajā lietotnē.

“Finanšu tehnoloģiju uzņēmumu sadarbībai ir jādod pienesums industrijai. Mintos un Credilikeme ir svarīgi spēlētāji pievienotās vērtības radīšanā kredītu izsniegšanā. Mūsu sadarbība ļaus aizdevumu izsniegšanu un riska parakstīšanu Meksikā padarīt pieejamāku, tādējādi mēs aizņēmējiem varēsim dot pieeju līdzekļiem un pozitīvi ietekmēt viņu dzīves,” komentē Credilikeme līdzdibinātājs un vadītājs Horhe Enrikes.

Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Credilikeme Meksikā izsniegtie kredīti ir robežās no aptuveni MXN 3700 līdz MXN 19 000. Atmaksas termiņš ir viens līdz septiņi mēneši, un aizņēmēji maksājumus veic reizi divās nedēļās. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz pat 16% gadā.

Uzņēmums 20% no katra Mintos izvietotā aizdevuma paturēs savā bilancē, lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumā. Turklāt tas aizdevumu tirgū piedāvās aizdevumus, kas piešķirti atkārtotiem klientiem, kuri ir bijuši uzticami aizdevuma atmaksas izpildē. Visi Credilikeme aizdevumi ir ar atpirkšanas garantiju – uzņēmums atpirks aizdevumus, kuru atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas.

Vidusmēra Credilikeme aizņēmējs ir 21 līdz 45 gadus vecs Meksikas pilsonis. Aizdevums parasti tiek izmantots neparedzētu izdevumu segšanai vai uzņēmuma apgrozāmajam kapitālam.

Līdz 2018. gada februārim uzņēmums bija izsniedzis aizdevumus simts miljonu MXN (aptuveni 4.5 miljonu EUR) apmērā. Pērn tā ieņēmumi sasniedza 11 miljonus MXN (aptuveni EUR 493 000). 2018. gada janvārī uzņēmuma neto kredītportfelis bija 4.8 miljoni MXN (EUR 215 000). Credilikeme investoru starpā ir labi zināmi uzņēmumi, tostarp Grupo Kaluz – liela banku un rūpnieciskās nozares grupa, kas darbojas Meksikā, un Credito Real – viens no Meksikā lielākajiem ātro kredītu izsniedzējiem.

Saskaņā ar Amerikas Alternatīvo finanšu industrijas ziņojumu,  Meksikā 2016. gadā bija lielākais kopējais alternatīvo finanšu tirgus apjoms Latīņamerikā un Karību jūras reģionā (114,2 miljoni ASV dolāru). Meksika bija trešā aktīvākā valsts reģionā uzreiz aiz Čīles un Brazīlijas, un tās pieauguma temps ir 730% gadā. Aizdošana, izmantojot aizdevumu tirgus, un savstarpējā aizdošana uzņēmumiem veidoja Meksikas alternatīvo finanšu industrijas lielāko daļu.

Izmanto jaunās investīciju iespējas un investē Credilikeme Meksikā izsniegtos patēriņa kredītos MXN. Ja Tu investīciju veikšanā izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus, lai nepalaistu garām šo iespēju!

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums