Pirmais aizdevumu izsniedzējs no Turcijas pievienojas Mintos

Vai jau sen gaidīji pieeju Turcijas tirgum? Tas brīdis ir klāt! Mintos uzsāk sadarbību ar Wowwo, kas piedāvā investēt auto kredītos ar paredzamo neto gada peļņu 10-11%. Visi Wowwo kredīti tiks izvietoti eiro (EUR) valūtā.

2016. gadā dibinātā Wowwo galvenais birojs atrodas Stambulā, un uzņēmums darbojas vairāk nekā 54 pilsētās visā Turcijā. Līdz šim Wowwo ir izsniedzis kredītus vairāk nekā 140 miljonu EUR apmērā, un tā pašreizējais kredītportfelis pārsniedz 73 miljonus EUR.

Wowwo 130 darbinieku lielā komanda, izmantojot vairāk nekā 2000 partneru atrašanās vietas un tiešsaistes darījumu sistēmu, Turcijas klientiem pādod lietotas automašīnas ar tiešā finansējuma modeli.

Wowwo Mintos aizdevumu tirgū

Wowwo ir piešķirts “B-” Mintos reitings. Uzņēmuma kredītiem ir atpirkšanas garantija, un Wowwo līdzdalība aizdevumos ir 10%.

“Mūsu vīzija ir paplašināt darbību un uzturēt rentablu izaugsmi. Sadarbība ar Mintos ir lieliska iespēja sekmēt šo attīstību. Kredītlīniju paplašināšana, izmantojot starptautisku finansējumu, ir vērtīgs solis, lai Wowwo arī turpmāk varētu apmierināt klientu pieprasījumu pēc lietotām automašīnām. Uzskatām, ka Mintos ļaus mums ātrāk sasniegt savus mērķus, un Wowwo ar savu esošo biznesa modeli atkal rādīs piemēru tirgū,” komentē Engin Yeşil, Wowwo priekšsēdētājs.

Lai nodrošinātu kredītu izsniegšanu uzticamiem aizņēmējiem, Wowwo ir izstrādājis programmatūra Kokpit, kas ir integrēta ar trešo pušu institūcijām, piemēram, Turcijas e-valdības vārtejas pakalpojumiem, civilreģistru, notāru un Findeks kredītreitingu. Visa informācija tiek verificēta un savstarpēji pārbaudīta. Viena no sistēmas galvenajām iezīmēm ir tās iespēja piedāvāt vairāk nekā 60 tūkstošus dažādu maksājumu plānu atbilstoši klienta profilam, transportlīdzekļa specifikācijām un cenai. Wowwo kredīti ir nodrošināti ar auto ķīlu un juridiski izpildāmām parādzīmēm, pārvaldot risku katrā līguma posmā.

“Mēs vienmēr priecājamies par izdevību investoriem piedāvāt investīciju iespējas jaunā valstī. Wowwo piesaistīja mūsu uzmanību, un es ceru, ka nākotnē mēs uzsāksim sadarbību arī ar citiem aizdevumu izsniedzējiem no Turcijas,” uzsver Mintos vadītājs Mārtiņš Šulte.

Izmanto iespēju gūt neto peļņu līdz 11% gadā, investējot Turcijā izsniegtos auto kredītos! Atceries iekļaut Wowwo kredītus savā Auto Invest portfelī.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner