Plašākas investīciju iespējas DA Āzijā – Kredit Pintar pievienojas Mintos

Mintos piedāvā aizvien plašākas investīciju iespējas Dienvidaustrumāzijā, jo esam uzsākuši sadarbību ar jaunu aizdevumu izsniedzēju Kredit Pintar, kas ir reģionā vadošā patērētāju kreditēšanas lietotne.

Indonēzijā bāzētais Kredit Pintar izsniedz mikro patēriņa kredītus, izmantojot mākslīgā intelekta risku pārvaldības platformu. Uzņēmums tika izveidots 2017.gadā un ir piedzīvojis eksponenciālu izaugsmi – tā komandu veido jau 600 darbinieki, un tas strādā ar peļņu kopš 2018. gada.

Kredit Pintar misija ir veicināt finansiālo integrāciju starp tiem Āzijas jaunattīstības valstu iedzīvotājiem, kuriem nav pietiekamas pieejas banku sniegtajiem pakalpojumiem. Pašlaik uzņēmums darbojas Indonēzijā un Filipīnās un ieiet arī Vjetnamas un Indijas tirgos ar daudz lielāku produktu un ģeogrāfisko dažādību.

Kredit Pintar atbalsta respektabli riska kapitāla un privātie investori, tostarp GSR Ventures, Vision Plus Capital, Provident Capital un Northstar Group.

Biznesa pamatā – riska pārvaldība

Līdz šim Kredit Pintar kopumā ir izsniedzis gandrīz četrus miljonus kredītu vairāk nekā 300 miljonu ASV dolāru apmērā. Indonēzijā bāzētā platforma dienā izsniedz vairāk nekā 12 000 kredītu. Tās lietotne ir lejupielādēta vairāk nekā piecus miljonus reižu, kas ir labāks rādītājs nekā virknei citu, agrāk izveidotu uzņēmumu.

Neskatoties uz izaugsmes tempu, Kredit Pintar piekopj stingrus riska parakstīšanas standartus un riska kontroli, lai aizsargātu investoru intereses. Lai novērstu krāpšanas mēģinājumus un novērtētu kredītspēju, Kredit Pintar izmanto mākslīgā intelekta tehnoloģijas, un visa starpā uzņēmums pārbauda, vai potenciālais aizņēmējs neizmanto svešu ID karti un neaizņemas vairākās aizdevumu platformās. Tāpat tiek pārvaldīti arī ar vietējo valūtu kursu maiņām saistītie riski.

ASEAN investīciju iespēju nodrošināšana Mintos investoriem

Saskaņā ar Kredit Pintar teikto, uzņēmums nolēma pievienoties Mintos, lai Eiropas un citu valstu investoriem piedāvātu investīciju iespējas ASEAN (Dienvidaustrumāzijas valstu asociācija) reģionā ar izcilu riska-ieguvumu attiecību.

Tagad Tu Mintos aizdevumu tirgū vari investēt Kredit Pintar Indonēzijā izsniegtos īstermiņa kredītos un gūt vidējo neto peļņu līdz 12% gadā. Kredītu vidējais apmērs ir 50 EUR, un to vidējais termiņš ir 21 diena. Taču Mintos tiks izvietoti kredīti diapazonā no 30 EUR līdz 70 EUR ar atmaksas termiņu no 14 līdz 28 dienām.

Visus Kredit Pintar Mintos aizdevumu tirgū izvietotos kredītus izsniedz Indonēzijas uzņēmums PT Wijaya Unggul Sentosa. Lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumā, uzņēmums paturēs 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma. Turklāt Mintos pieejamie Kredit Pintar kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju, un uzņēmums atpirks visus kredītus, kuru atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Visu iepriekšminēto uzņēmuma saistību izpildi garantē Neuroncredit Pte. Ltd grupa.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner