Płatności oczekujące – nowa funkcjonalność dotycząca statusu na Mintos

W nadchodzących miesiącach wprowadzimy na Mintos Płatności oczekujące, czyli funkcjonalność dotyczącą statusu płatności, która zapewni inwestorom przejrzystość odnośnie do statusu płatności dokonywanych przez pożyczkobiorców, które są w drodze od firm pożyczkowych na rynek Mintos. 

W ten sposób zwiększamy dynamikę dokonywanych płatności – w całym zakresie ich realizacji od zaplecza rynku, gdzie są inicjowane aż do momentu, w którym są widoczne dla inwestorów Mintos. Oprócz zwiększenia przejrzystości, funkcja ta powinna również zapewniać bardziej szczegółowy status każdej płatności dokonywanej przez pożyczkobiorcę.

Status Płatności oczekujące poinformuje inwestorów o szczegółach dotyczących płatności dokonywanych przez pożyczkobiorców, które są przekazywane do Mintos oraz o tym, czy płatności dokonywane przez pożyczkobiorcę nie są opóźnione. 

Nowa funkcjonalność będzie widoczna w przeglądzie salda Rachunku inwestorów, a także w sekcji Moje inwestycje oraz w zakładce Harmonogramie płatności, która znajduje się w sekcji Pożyczki. Będzie ona również widoczna jako dodatkowy filtr w narzędziu Auto Invest, a także na rynku pierwotnym i wtórnym. 

Działając jako rynek dla firm pożyczkowych oraz tych, którzy chcą oszczędzać i inwestować w pożyczki, dokładamy wszelkich starań, aby oceniać ryzyko, oceniać graczy działających na naszym rynku oraz staramy się zapewniać narzędzia i informacje, które mogą pomóc inwestorom w podejmowaniu trafnych decyzji.

Inwestorzy zostaną poinformowani o dokładnym terminie aktywacji tej funkcjonalności za pośrednictwem naszego newslettera. 

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner