Plazo – Tavs ilgtermiņa sabiedrotais no Spānijas

Plazo ir strauji augošs patēriņa kredītu pakalpojums Spānijā, kuru nodrošina globāls digitālo finanšu uzņēmums un aizdevumu izsniedzējs Mintos aizdevumu tirgū ID Finance.

Plazo saviem klientiem piedāvā ilgtermiņa kredītus līdz 3000 eiro apmērā ar atmaksas termiņu līdz diviem gadiem un Spānijas patēriņa kredītu tirgū konkurētspējīgu gada procentu likmi. Uzņēmums jau ir ieguvis 22 000 reģistrēto klientu bāzi, un tā turpina strauji palielināties. Ņemot vērā, ka Spānijas patērētāju kreditēšanas nozare uzrāda vienu no ātrākajām izaugsmēm visā Eiropā, ID Finance izveidoja Plazo, lai apmierinātu pašreizējās patērētāju vajadzības un prasības.

ID Finance Spain S.L. Mintos investoriem piedāvā Plazo ilgtermiņa kredītu portfeli, kura neto gada procentu likme ir 10-12%. Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, ID Finance Spain S.L. piedāvās atpirkšanas garantiju. Turklāt uzņēmums vismaz 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū pieejamā aizdevuma paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Plazo un ID Finance sasniegumi

ID Finance mērķis ir nodrošināt pieejamus, vienkāršus un ērtus finanšu produktus, kuri, saskaņā ar uzņēmuma paziņojumu, šogad ļaus divkāršot tā darbības apmērus Spānijā. ID Finance paļaujas arī uz pieprasījumu pēc Plazo ilgtermiņa kredītiem ar pieņemamām procentu likmēm, kas padara Plazo par pievilcīgu finansējuma avotu cilvēkiem ar augstu maksātspēju.

Londonas investīciju banka GP Bullhound ir atzinusi ID Finance par uzmanības vērtu uzņēmumu, un Inc. 5000 Europe tas ir ierindots 50. vietā. Turklāt saskaņā ar Financial Times ID Finance ir otrs visstraujāk augošais finanšu tehnoloģiju uzņēmums Eiropā. 2018. gadā ID Finance tika nosaukts arī kā viens no Wired žurnāla 100 karstākajiem jaunuzņēmumiem.

ID Finance uzsver, ka Plazo ir uzticams un strauji augošs uzņēmums, kura pakalpojumi tiek nepārtraukti attīstīti, lai zema riska klientiem piedāvātu augsto tehnoloģiju produktu ar intuitīvu saskarni un ērtu apkalpošanu. Uzņēmums demonstrē kreditēšanas nozares nākotnes iezīmes, izmantojot  uzvedības biometriju, prognožu un krāpniecības vērtēšanu, kā arī mākslīgā intelekta vadītu klientu apkalpošanu.

Kāpēc investēt Plazo ilgtermiņa kredītos?

Attiecībā uz investēšanu ilgtermiņa kredītos, ID Finance vērš investoru uzmanību šādam citātam:

„Investēšanai vajadzētu līdzināties krāsas nožūšanas vai zāles augšanas vērošanai. Ja gribi asas izjūtas, paņem $800 un brauc uz Lasvegasu!” Pols Samjuelsons, amerikāņu ekonomists un Nobela prēmijas laureāts.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner