Plazo: Twój wieloletni przyjaciel z Hiszpanii

Plazo jest szybko rozwijającą się firmą usługową, oferującą pożyczki osobiste w Hiszpanii, udostępniane przez firmę ID Finance, która jest globalnym usługodawcą oferującym finansowanie online oraz firmą pożyczkową działającą na platformie Mintos.

Dzięki błyskawicznie rosnącej bazie 22.000 zarejestrowanych użytkowników, Plazo udostępnia swoim klientom długoterminowe pożyczki do wysokości 3.000 EUR z terminem spłaty wynoszącym do 2 lat, oferując na hiszpańskim rynku pożyczek konsumenckich konkurencyjną stopę RRSP. Ponieważ pod względem pożyczek konsumenckich Hiszpania jest jednym z najszybciej rozwijających się europejskich krajów, usługa Plazo stanowi odpowiedź firmy ID Finance na bieżące potrzeby i wymagania ze strony klientów.

Inwestorom działającym na platformie Mintos, firma ID Finance Spain S.L. udostępnia długoterminowy portfel pożyczkowy Plazo oferujący roczną stopę zwrotu netto w wysokości 10-12%. Firma udziela gwarancji wykupu w przypadku pożyczek, gdy zaległość w ich spłacie wynosi ponad 60 dni. Ponadto, aby ściślej powiązać swoje interesy z interesami inwestorów, firma ID Finance Spain S.L. zachowa 5-proc. udział w każdej pożyczce udostępnianej na rynku Mintos.

Plazo a dziedzictwo firmy ID Finance

Działalność firmy ID Finance skupia się na oferowaniu przystępnych, łatwych i dogodnych produktów finansowych, co według firmy, umożliwi jej w roku bieżącym osiągnięcie dwukrotnego wzrostu działalności prowadzonej w Hiszpanii. Aby to osiągnąć, firma ID Finance wykorzystuje również zapotrzebowanie na swój produkt Plazo, który jest długoterminową pożyczką, oferowaną po przystępnych stopach procentowych, co sprawia, że Plazo stanowi atrakcyjne źródło finansowania dla osób charakteryzujących się wysoką wypłacalności.

Firma ID Finance została uznana przez londyński bank inwestycyjny GP Bullhound za firmę, którą warto obserwować oraz uplasowała się na 50. miejscu w rankingu Inc5000 Europe. Ponadto, firma ID Finance została uznana przez Financial Times za drugą, najszybciej rozwijającą się firmą fintechową w Europe. W 2018 roku, została określona przez przez czasopismo Wired jako jeden ze 100 najgorętszych startupów.

Według ID Finance, Plazo jest wiarygodną, szybko rozwijającą się firmą, która oferuje usługę rozwijaną 24/7, zapewniającą klientom o najniższym poziomie ryzyka wysoko zaawansowany technologicznie produkt z intuicyjnym interfejsem oraz przyjazną obsługą. Dzięki zastosowaniu biometrii behawioralnej, reagowaniu na oczekiwania klientów i systemowi scoringowemu zapobiegającemu nadużyciom oraz asystentowi klienta działającemu w oparciu o sztuczną inteligencję (AI), firma ID Finance kształtuje przyszłość rynku pożyczkowego.

Dlaczego warto inwestować w długoterminowe pożyczki udostępniane przez Plazo?

Jeśli chodzi o inwestowanie w długoterminowe pożyczki, firma ID Finance ma dla inwestorów następującą wskazówkę.

„Inwestowanie powinno być raczej jak oglądanie schnącej farby lub rosnącej trawy. Jeśli chcesz emocji, weź 800 dolarów i ruszaj do Las Vegas – powiedział Paul Samuelson, amerykański ekonomista, laureat Nagrody Nobla.

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner