Plazo: Váš nový dlouhodobý přítel ze Španělska

Plazo je rychle rostoucí služba poskytující osobní půjčky ze Španělska provozovaná globálním a digitálním poskytovatelem financí a půjček, již na Mintos tržišti přítomným, společností ID Finance.

S překotně rostoucí zákaznickou základnou 22,000 uživatelů, Plazo poskytuje svým zákazníkům dlouhodobé půjčky až do výše 3,000 EUR s dobou splácení až 2 roky a konkurenčním RPSN na Španělském trhu se spotřebními půjčkami. Španělsko zažívá jeden z největších růstů spotřebitelských úvěrů napříč Evropskými zeměmi a Plazo je reakcí společnosti ID Finance na nynější potřeby spotřebitelů a jejich poptávku.

Společnost ID Finance Spain S.L. Mintos investorům nabízí portfolio dlouhodobých půjček s čistou roční úrokovou mírou 10 %. Společnost nabízí garanci zpětného odkoupení u půjček, které jsou v prodlení více jak 60 dní. Aby si společnost udržela svoji kůži ve hře, tak si ponechá na své rozvaze minimálně 5 % z každé půjčky dostupné na Mintos tržišti.

Plazo a odkaz ID Finance

Cílem společnosti ID Finance je poskytovat dostupné, jednoduché a pohodlné finanční produkty, které umožní Španělské divizi letos narůst dvojnásobně. ID Finance spoléhá na poptávku po produktech dlouhodobých půjček Plazo s přijatelnými úroky, které činí Plazo atraktivním zdrojem financování pro zákazníky s vysokou bonitou.

ID Finance byla Londýnskou investiční bankou GP Bullhound označena za společnost, kterou je dobré sledovat, a také byla hodnocena jako 50. v Inc5000 Europe. Zároveň je ID Finance druhou nejrychleji rostoucí fintech společností v Evropě dle Financial Times. V roce 2018 byla také jmenována, jako jeden z nejžhavějších startupů časopisu Wired.

Dle ID Finance, je Plazo spolehlivá, rychle rostoucí služba, která je vyvíjena 24/7. Služba nabízí téměř těm nejbonitnějším nízko rizikovým zákazníkům technologicky špičkový produkt s intuitivním rozhraním a pohodlnými službami. Společnost představuje budoucnost poskytování půjček s behaviorální biometrikou, proti podvodným hodnocením a klientským asistentem s prvky AI.

Proč investovat do dlouhodobých půjček od Plazo?

Jakmile přijde na dlouhodobé půjčky, tak má společnost ID Finance pro investory zprávu.

„Investování by mělo být, jako sledování barvy schnout nebo trávy růst. Pokud chcete vzrušení, tak vezměte $800 a jeďte do Las Vegas“, – říká Paul Samuelson, americký ekonom a laureát Nobelovy ceny míru.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner