Počet prodloužení úvěru se zvyšuje ze tří na šest

V říjnu minulého roku Mintos představil funkci prodloužení splátkového kalendáře na tržišti. Tato funkce byla na tržiště uvedena, neboť je běžnou praxí některých poskytovatelů úvěrů svým zákazníkům nabízet možnost prodloužení splátkového kalendáře. Nová funkce tak investorům zajistila větší transparentnost a poskytla lepší přehled o splátkovém kalendáři dlužníka u společnosti poskytující daný úvěr.

Od dnešního dne, 13. března 2020, se maximální počet prodloužení u jednoho úvěru zvyšuje na šest z původních tří možných prodloužení.

Nový maximální počet prodloužení bude dostupný u všech úvěrů, které dlužníkům možnost prodloužení splátkového kalendáře nabízejí. U stávajících úvěrů, jež byly poskytnuty s možností maximálně tří prodloužení, dojde k automatickému navýšení na maximálně 6 prodloužení. Investoři na Mintosu budou po zbytek doby do splatnosti úvěru nadále vydělávat stejný úrok.

Pokud investor disponuje úvěrem, který dosáhl tří prodloužení a s ohledem na navýšení na šest prodloužení přesáhl předem domluvená tři prodloužení, poskytovatel úvěru daný úvěr odkoupí zpět. V takovém případě investory prosíme, aby se obrátili na Tým služeb investorům.

Máte-li nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na [email protected].

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner