Podívejte se na náš poslední webinář s ID Finance

Zmeškali jste náš poslední webinář s ID Finance? V úterý, 24. dubna, Mintos pořádal živý webinář se společností ID Finance, která pro investování nedávno přidala na tržiště půjčky poskytnuté v Kazachstánu. ID Finance je rychle rostoucí společnost zaměřená na datový rozbor, kreditní ohodnocení a digitální poskytování financí. CEO a spoluzakladatel ID Finance, Boris Batine a CFO ID Finance Kazakhstan, Alexander Pak odhalili poslední finanční informace skupiny a diskutovali potenciál alternativního financování v Kazachstánu.

Také jsme byli potěšení možností oznámit, že investování do půjček zveřejněných v Kazašském tenge (KZT) je nyní jednodušší než kdy dříve, jelikož poplatek za jednosměrnou měnovou konverzi z eur (EUR) do KZT byl snížen na 1,25%. To znamená, že nyní můžete mít vyšší čistý roční výnos z Vašich investic. Doufáme, že se budete těšit z této nové sazby.

Pokud jsme zmeškali webinář, můžete ho sledovat na YouTube zde.

Také se můžete podívat detailně na prezentaci od ID Finance, která obsahuje poslední finanční informace skupiny, zde.

Na závěr webináře, byl prostor pro živou sérii otázek a odpovědí. Například byly položeny tyto otázky, jaká byla skupinová ziskovost v roce 2017 a proč je Latinská Amerika atraktivní trh pro ID Finance. Mnoho dalších otázek bylo také zodpovězeno. V následujících dnech zveřejníme odpovědi na všechny nezodpovězené otázky z webináře na našem blogu.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner