Polijas Eurocent pievienojas Mintos platformai

Mintos ar prieku uzņem jaunu aizdevumu izsniedzēju! Biržas sarakstā iekļautais Eurocent ir pievienojies Mintos platformai, kurā jau no šodienas izvietos Polijā izsniegtus vidēja termiņa patēriņa kredītus. Šis ir pirmais aizdevumu izsniedzējs no Polijas, kas piešķir aizdevumus klātienē.

Platformā izvietotie Eurocent aizdevumi būs robežās no EUR 75 līdz EUR 2550 ar aizdevuma termiņu no 8 līdz 18 mēnešiem.

Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies par vairāk nekā 60 dienām, Eurocent piedāvās atpirkšanas garantiju.

Paredzams, ka gada neto peļņa šiem aizdevumiem būs no 10% līdz 14%. Turklāt Eurocent līdzdalība katrā no saviem platformā izvietotajiem aizdevumiem būs vismaz 10%, ko uzņēmums paturēs savā bilancē.

Eurocent piedāvās investīciju iespējas eiro (EUR) un Polijas zlotos (PLN).

Eurocent tika nodibināts 2004. gadā Polijā kā sabiedrība ar ierobežotu atbildību. 2012. gadā uzņēmums kļuva par akciju sabiedrību, kuras akcijas tiek tirgotas Varšavas fondu biržas alternatīvajā tirgū “Newconnect”. Eurocent vadības komandu veido uzņēmumā ilgi strādājoši profesionāļi ar plašu pieredzi nozarē, kurus atbalsta uzņēmuma darbībā aktīvi iesaistītais uzraudzības padomes priekšsēdētājs. Pēdējo 13 gadu laikā Eurocent ir veiksmīgi piedāvājis savus finanšu pakalpojumus patērētājiem.

Kopš darbības uzsākšanas uzņēmums ir apkalpojis vairāk nekā 93 000 klientu un izsniedzis aizdevumus 42 miljonu eiro apmērā. 2016. gadā Eurocent aizdevumos izsniedza 6.8 miljonus eiro. Tā kredītportfeļa apjoms ir 2 miljoni eiro. Eurocent klientiem piedāvā tikai klātienē izsniegtus patēriņa kredītus. Saskaņā ar 2017. gada janvāra datiem Eurocent strādā 78 darbinieki, savukārt ar to sadarbojas aptuveni 500 finanšu pārstāvji.

Tipiskais uzņēmuma klients dzīvo lielā vai vidēji lielā pilsētā, un tās pārsvarā ir sievietes vecumā no 30 līdz 50 gadiem. Izsniegtie kredīti galvenokārt tiek izmantoti iepriekš neparedzētu izdevumu segšanai.

“Eurocent nolēma pievienoties Mintos platformai, lai dažādotu finansējuma avotus un iegūtu nepieciešamo pieredzi un prasmes pakalpojumu kvalitātes uzlabošanai, un nākotnē paplašinātu savu darbību ārvalstu tirgos,” atzīst Eurocent pārstāvis Grzegorz Kolawa.

2013. gadā Eurocent saņēma “Cheetah of Business” balvu kā viens no straujāk augošajiem uzņēmumiem Polijā. Uzņēmums ir ticis nominēts arī “Symbol of friendly loan” balvai, kas tiek piešķirta par personalizētu pieeju klientiem un augstākā līmeņa pakalpojumu sniegšanu.

Eurocent misija ir sniegt finansiālu atbalstu mazāk turīgām privātpersonām, kas zemo ienākumu, nepierādāmu ienākumu avotu vai pagaidu finanšu grūtību dēļ netiek iekļautas banku sistēmā.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner