Polijas rēķinu finansēšanas aizdevumu izsniedzējs eFaktor pievienojas Mintos

Rēķinu finansēšanas pakalpojuma sniedzējs eFaktor ir uzsācis sadarbību ar Mintos, dodot Tev vēl plašākas iespējas investēt rēķinos. Izmanto iespēju investēt aizdevumu tirgū izvietotos rēķinos Polijas zlotos (PLN) un iegūt neto peļņu līdz 9% gadā!

eFaktor tika nodibināts 2014. gadā Varšavā, atbildot uz Polijas tirgus vajadzību pēc faktoringa pakalpojumiem, kurus bankas nepiedāvāja. Uzņēmuma mērķis ir piedāvāt likviditāti un finanšu stabilitāti mikro, maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU), un tas sniedz dažāda veida iekšzemes un eksporta faktoringu – klasisko un reverso. eFaktor saviem klientiem nodrošina ātru un efektīvu pakalpojumu – aizņēmēji bieži vien tiek apstiprināti pieteikuma iesniegšanas dienā un uzreiz pēc tam līdzekļi tiek pārskaitīti uz viņu kontu. Uzņēmums saviem klientiem piedāvā arī elastīgus nosacījumus gadījumos, ja klientam ir nepieciešams pārtraukt vai pagarināt līgumu. Tas eFaktor kopš tā izveides ir ļāvis piesaistīt vairāk nekā 300 klientu.

“2017. gadā faktoringa pakalpojumus Polijā izmantoja gandrīz 9000 uzņēmēju, un šī tirgus potenciāls Polijā ir ļoti augsts. eFaktor nākamo divu līdz trīs gadu laikā grib ieņemt nozīmīgu pozīciju nebanku faktoringā. Tādēļ gribam būt spējīgi stabili finansēt mūsu rēķinus. Esmu pārliecināts, ka Mintos ir partneris, kurš mums to var nodrošināt. Tajā pašā laikā es uzskatu, ka eFaktor, kas ir pārredzams un paredzams uzņēmums, dos investoriem iespēju investēt stabilā, atkārtojamā un drošā vidē,” komentē eFaktor S.A. vadītājs Pjotrs Gošorovskis.

eFaktor rēķinus Mintos aizdevumu tirgū ir izvietojis vienā valūtās: PLN. Polijā izsniegtie rēķini ir vidēji PLN 25 000 (EUR 6500) lieli. Vidējais atmaksas termiņš ir 49 dienas. No eFaktor rēķiniem Tu vari sagaidīt peļņu līdz 9% gadā. Uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no visiem Mintos aizdevumu tirgū izvietotajiem rēķiniem.

2017. gadā eFaktor ieņēmumi bija 6,3 milj. PLN, un neto peļņa pārsniedza vienu milj. PLN. 2017. gada 31. decembrī uzņēmumam bija finansēto rēķinu portfelis 25 miljonu PLN apmērā.

eFaktor rēķini ir pieejami investīcijām jau tagad, tāpēc izmanto šo lielisko iespēju, un, ja lieto Auto Invest, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus!

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner