Polská faktoringová společnost eFaktor se připojuje na Mintos

Nyní je pro Vás dokonce ještě více možností, jak investovat do pohledávek, jelikož společnost financující pohledávky eFaktor se právě připojila na tržiště. Užijte si tuto příležitost, jak investovat do jejich pohledávek zveřejněných v Polských zlotých (PLN) a vydělejte čistý roční výnos až do 9 %.

eFaktor byl založen v roce 2014 ve Varšavě, jako odpověď na potřebu polského trhu po službách faktoringu, který nebyl pokryt bankami. Cíl společnosti je nabídnout likviditu a finanční stabilitu micro, malým a středním podnikům (SME). Nabízí mnoho typů tuzemského a exportního faktoringu – klasický a reverzní. Nabízí svým klientům rychlé a efektivní služby, žadatelé jsou často schváleny v den podání žádosti a finance jsou poslány na jejich účet okamžitě po schválení. Společnost také nabízí svým klientům přizpůsobivé podmínky, pokud klient potřebuje zrušit nebo prodloužit svoji dohodu. Díky tomu eFaktor přilákal více než 300 klientů od svého založení.

“ V roce 2017 téměř 9 000 podnikatelů prosperovalo v Polsku ze služeb faktoringu a potenciál tohoto trhu v Polsku je velice vysoký. eFaktor si chce získat významnou pozici mezi nebankovními faktoringovými společnostmi v nadcházejících 2 až 3 let. Z těchto důvodů chceme být schopni financovat pohledávky stabilním způsobem. Jsem přesvědčen, že Mintos je partner, který nám to může poskytnout. Ve stejnou dobu věřím, že takto transparentní a předvídatelná společnost, jako eFaktor, umožní investorům investovat opakovaně ve stabilním a bezpečném prostředí,“ říká Piotr Gasiorowski CEO eFaktor S.A.

eFaktor zveřejňuje své faktury na Mintos v PLN. Průměrná financovaná faktura je ve výši 25 000 PLN (6 500 EUR). Průměrná doba splatnosti je 49 dní. U všech faktur od společnosti eFaktor můžete očekávat roční výnos až do 9 %. Společnost si ponechá 10 % z každé faktury umístěné na Mintos na své rozvaze.

V roce 2017 měl eFaktor tržby ve výši 6,3 milionů PLN a čistý zisk více než 1 milion PLN. K 31. prosinci 2017 společnost měla portfolio profinancovaných faktur 25 milionů PLN.

Pohledávky společnosti eFaktor jsou nyní dostupné pro investování, takže využijte této příležitosti. Pokud používáte Auto Invest, nezapomeňte patřičně aktualizovat Vaše nastavení.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner