Polsko, dziękujemy: Mintos zdobywcą tytułu „Technologiczne Rozwiązanie Roku FinTech 2019”

Jesteśmy wdzięczni naszym inwestorom, partnerom i uczestnikom rynku fintech w Polsce za kolejne cenne wyróżnienie dla Mintos!

Podczas V Gali „Loan Magazine Awards 2019”, która odbyła się 30 stycznia br. we Wrocławiu, Mintos otrzymał tytuł „Technologiczne Rozwiązanie Roku – FINTECH 2019”.

Ustanowione przez jedno z najważniejszych internetowych czasopism finansowych w Polsce – loanmagazine.pl, nagrody „Loan Magazine Awards” stanowią wyróżnienie dla najlepszych marek i firm z branży fintech, które nie tylko prezentują innowacyjne podejście do rozwiązań w zakresie technologii finansowej, ale również „najwyższe standardy etyczne w biznesie”. Wyróżnienia przyznawane są firmom, produktom i usługom, które przez cały rok przyczyniają się do rozwoju i przejrzystości rynku pozabankowego w Polsce.

Nagrodę w imieniu Mintos odebrał Mateusz Sikora, Account Executive z warszawskiego biura Mintos.

Podczas ubiegłorocznej Gali rozdania nagród Loan Magazine Awards we Wrocławiu, Mintos zdobył tytuł „Finansowego Partnera Roku 2018”.

Zawsze cieszymy się z lokalnego uznania naszych globalnie podejmowanych wysiłków na rzecz uczynienia inwestycji w pożyczki łatwo dostępnymi dla każdego, wszędzie na świecie.

Na zdjęciu: Mateusz Sikora, Account Executive w Mintos, Warszawa

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner