Ponownie oferujemy premię w postaci zwrotu części zainwestowanych środków!

Doskonale wiemy, jak bardzo cieszyliście się z naszych kampanii dotyczących zwrotu części zainwestowanych środków. Dziś z przyjemnością ogłaszamy, że hiszpańska firma udzielająca pożyczek hipotecznych FIREOF obecnie oferuje zwrot części zainwestowanych środków do wysokości 2% w odniesieniu do wszystkich jej pożyczek, których okres pozostały do spłaty wynosi 10 miesięcy lub więcej. Ta specjalna oferta będzie ważna przez miesiąc od 14 lutego 2019 roku do 14 marca 2019 roku.

Aby otrzymać premię w postaci zwrotu części zainwestowanych środków, musicie zainwestować w pożyczki FIREOF co najmniej 100 EUR. Otrzymacie wówczas zwrot części środków od minimalnej inwestycji dokonanej w pożyczki FIREOF według następujących zasad:

– 1% w przypadku dokonania inwestycji w pożyczki FIREOF w wysokości od 100 EUR do 499 EUR;

– 1,5% w przypadku dokonania inwestycji w pożyczki FIREOF w wysokości od 500 EUR do 999 EUR;

– 2% w przypadku dokonania inwestycji w pożyczki FIREOF w wysokości ponad 1000 EUR.

Dotyczy to wyłącznie inwestycji dokonanych na rynku pierwotnym Mintos. Jeśli chcesz otrzymać zwrot części zainwestowanych środków, do udziału w kampanii musisz się zgłosić przed dokonaniem inwestycji.

Zgłoś się już teraz >

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

Więcej o firmie FIREOF

Założona w 2015 roku firma FIREOF zajmuje się udzielaniem pożyczek zabezpieczonych na nieruchomościach. Jej celem jest zapewnienie wsparcia finansowego klientom z Hiszpanii. Firma posiada wszelkie pozwolenia oraz podlega kontroli, a swoje produkty pożyczkowe oferuje za pośrednictwem cieszących się uznaniem brokerów. Średnia wartość pożyczki, która spłacana jest w miesięcznych ratach, to 50 000 EUR, przy okresie spłaty wynoszącym od jednego do pięciu lat. Wskaźnik wysokości pożyczki do wartości zabezpieczenia (LTV) nie przekracza 45%.

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner