Cashwagon Group z Jihovýchodní Asie se připojil na Mintos!

Nyní můžete poprvé investovat do krátkodobých půjček z region Asie Pacifik (APAC), jelikož se právě společnost Cashwagon připojila na tržiště!

Cashwagon je rapidně rostoucí mezinárodní fintech poskytovatel finančních služeb. S centrálou v Singapuru, společnost podniká v pěti zemích – ve Srí Lance, Indonésii, Vietnamu, Kambodži a Filipínách. Během příštího roku společnost plánuje vstup na další dvě země v APAC regionu.

Na platformě Mintos můžete investovat do krátkodobých půjček z Filipín od společnosti Cashwagon. Půjčky na tržišti jsou v rozmezí od 30 do 300 EUR s dobou splácení až 30 dní. Můžete očekávat čistý roční výnos až 10 %.

Všechny půjčky umístěné na platformu Mintos společností Cashwagon mají garanci zpětného odkoupení a budou odkoupeny zpět v případě, že půjčka bude v prodlení 60 a více dní. Společnost si také ponechá 15 % z každé půjčky umístěné na tržiště na své rozvaze, jako tzv. kůži ve hře.

Cashwagon byl založen s důležitým záměrem: učinit život lidí v Jihovýchodní Asii lepší tím, že  jim pomůže dostat se rychle a jednoduše k finančním službám, které jim byly dříve nedostupné. Naše spolupráce s Mintos je další významný krok vůči našim cílům. Zařazení Cashwagon na Mintos tržiště poskytne investorům příležitost investovat do půjček poskytnutých v Jihovýchodní Asii a vydělat čistý výnos až 10 % za rok. Můžeme hrdě říci, že Cashwagon je první group na platformě Mintos z Jihovýchodní Asie.“  říká Maxim Chernushchenko, zakladatel a CEO společnost Cashwagon.

Každým svým krokem společnost Cashwagon rozvrací odvětví finančních služeb a nabízí finanční asistenci více lidem. Produkty jsou navrženy tak, aby poskytly odpovědné řešení pro každodenní finanční potřeby moderního života, speciálně pro 80 % místních obyvatel, kteří nejsou dobře obslouženi tradičními finančními institucemi.

Platforma používá inovativní metody, které poskytují online půjčky bez nutnosti kolaterálu, komplexního schvalovacího procesu nebo zdlouhavých zpoždění. Výsledkem je žádost o půjčku a proces vyplacení, který nezabere více než několik minut.

Všechny aktivity spojené s poskytováním půjček pod značkou Cashwagon na Filipínách jsou zaštítěny společností Green Money Tree Lending Corp., řádně registrovanou společností, registrovanou a licencovanou místním úřadem, jako společnost poskytující půjčky dle filipínského práva. Cashwagon Pte Ltd poskytuje garance pro zabezpečení zpětného odkupu půjček nabídnutého Mintos investorům. Cashwagon Pte Ltd byla založena v roce 2017 a do října 2018 kumulované množství půjček poskytnutých po celém světě dosáhlo 600 tisíc, zatímco 115 tisíc půjček bylo poskytnuto na Filipínách od roku 2017 do října 2018. Čisté úvěrové portfolio Cashwagon dosahuje 12 000 000 EUR.

Půjčky z Filipín od společnosti Cashwagon jsou nyní dostupné na platformě Mintos pro investování. Nezmeškejte tuto skvělou příležitost. Pokud je Auto Invest Vaší preferovanou investiční metodou, tak se ujistěte, že jste adekvátně aktualizovali Vaše nastavení, abyste získali čistý roční výnos až 10 % za rok.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner