Poskytovatel krátkodobých půjček z Ukrajiny se připojuje na platformu Mintos

S potěšením vítáme dalšího člena Mintos rodiny – společnost E-cash – poskytovatele krátkodobých půjček z Ukrajiny! Nyní máte z tohoto státu ještě více investičních příležitostí a možnost vydělat čistý roční výnos až 11 %.

E-Cash poskytuje občanům Ukrajiny krátkodobé půjčky na pokrytí nečekaných výdajů.

Společnost E-cash získala licenci od Národní komise Ukrajiny v rámci Státních předpisů v oblasti finančních služeb v listopadu 2017 a první půjčku poskytla v prosinci téhož roku. Od té doby až do 30. září 2019 poskytla více než 150 000 půjček za více než 14 milionů EUR. Pokud vyjádříme překotný růst E-Cash v číslech, tak jejich měsíční tržby se od začátku roku 2019 zvýšily dvojnásobně. Zároveň společnost překonala celkové tržby roku 2018 již na konci dubna 2019. 

Poskytovatel půjček má momentálně více než 59 000 klientů, kteří si vzali alespoň jednu půjčku a 33 000 stálých zákazníků. Celkově bylo zažádáno o 348 000 půjček a 150 000 půjček bylo poskytnuto.

„Spojení s platformou Mintos a investování pomocí finančních technologií nám přináší příležitost rozšířit naše podnikání a upevnit naši pozici. Věříme, že partnerství s předním tržištěm v Evropě nám dovolí dosáhnout našich strategických cílů a pomůže nám stát se jednou z nejlepších společností poskytující mikrofinancování na trhu,“ říká Gia Tarieladze, Generální ředitel skupiny.

Půjčky od E-cash na platformě Mintos

Nyní můžete na platformě Mintos investovat do půjček od společnost E-cash z Ukrajiny, které jsou v rozmezí od 17 EUR do 300 EUR se splatností až jeden měsíc. Můžete očekávat čistý roční výnos až 11 %.

Společnost si na své rozvaze, jako svoji kůži ve hře, ponechá 10 % z každé půjčky umístěné na tržiště. Zároveň jsou všechny půjčky zajištěny garancí zpětného odkupu a budou odkoupeny zpět v případě prodlení o 60 a více dní.

E-cash poskytuje půjčky pouze občanům Ukrajiny ve věku od 20 do 65 let. Aby mohl žadatel získat půjčku, tak musí mít aktivní mobilní číslo, bankovní kartu a solidní kreditní historii.

Vzhledem k zákonným požadavkům a zájmům investorů, mohou investoři získat expozici vůči půjčkám od E-cash investováním do půjček poskytnutých společností Mintos Finance SIA, společností ze skupiny Mintos, společnosti Melivesa Holdings Ltd, vlastnické společnosti E-Cash.

Splacení každé půjčky poskytnuté společností Mintos Finance společnosti Melivesa Holdings bude vázáno na splácení konkrétní půjčky poskytnuté společností Melivesa Holdings Ltd společnosti E-Cash, která bude následně vázána na splacení konkrétní půjčky poskytnuté společností E-Cash konečnému uživateli půjčky. Půjčky od společnosti Mintos Finance budou přímo zajištěny zástavou pohledávek plynoucích z půjček poskytnutých jejich konečným uživatelům společností E-Cash.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost, jak diverzifikovat vaše investiční portfolio přidáním krátkodobých půjček od společnosti E-cash do svého portfóliového mixu!

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner