Připojte se k našemu poslednímu webináři s ID Finance!

Chtěli bychom Vás pozvat k našemu nadcházejícímu webináři s ID Finance. ID Finace je rychle rostoucí digitální poskytovatel finančních prostředků se zaměřením na kreditní scoring a data science. Společnost se nedávno přidala na tržiště a nabízí nové investiční příležitosti z Kazachstánu.

Datum: Úterý, 24. dubna, 19:00 (GMT +3)

(17:00 londýnského času, 18:00 berlínského času, 19:00 Času v Rize)

Trvání: 45 minut

Účastníci:

– Boris Batine, spoluzakladatel a CEO ID Finance

– Alexander Pak, CFO ID Finance Kazakhstan

Webinář bude moderován Celeste Skinner, manager obsahu a marketingu společnosti Mintos.

S ohledem na nově nabízené půjčky z Kazachstánu od ID Finance, přednášející ze společnosti budou sdílet jejich zkušenosti a znalosti z odvětví alternativního půjčování v Kazachstánu a také globálně.

Zástupci budou také diskutovat nejnovější finanční výsledky ID Finance, pokračující globální expanzi společnosti a také podají znalosti z trhu s alternativním financováním v Kazachstánu a potenciál z makroekonomické and investiční perspektivy.

Po skončení prezentace od ID Finance bude následovat část se živými otázkami a odpovědmi. To je okamžik, kdy můžete klást všechny Vaše otázky v chatu. Případně nám můžete zaslat všechny Vaše otázky pro tým ID Finance předem na mail [email protected].

Pro registraci na webinář, prosím použijte emailovou adresou, kterou používáte pro Váš Mintos investorský účet. Webinář bude dostupný z webového prohlížeče, takže není potřeba žádný dodatečný software. Doporučujeme použít webové prohlížeče Chrome, Firefox nebo Operu pro optimální zobrazení webináře. Webinář bude v angličtině.

Těšíme se, že Vás na webináři potkáme!

Registrujte se zde>

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner