Připojte se k našemu webináři s GetBucks!

Chtěli bychom Vás pozvat na náš poslední webinář, který pořádáme ve spolupráci s GetBucks. Společnost GetBucks, která je součástí fintech skupiny MyBucks, jež je listována na Frankfurtské burze, je jedna z vedoucích společností v odvětví alternativního financování v Africe. Společnost momentálně nabízí k investování na Mintos tržišti spotřebitelské půjčky v Botswaně, Keni, Polsku a Zambii.

Datum a čas: 4. dubna 2018, 19:00 (CET)

(Čas v Londýně 18:00; Čas v Berlíně 19:00; Čas v Rize 20:00)

Délka: 45 minut

Účastníci:

Tim Nuy, Výkonný ředitel MyBucks
Fernando Oltra, Finanční ředitel

Webinář bude moderován Celeste Skinner, Manager Obsahu a Marketingu společnosti Mintos.

Řečníci GetBucks budou prezentovat svou znalosti alternativního financování v Africe a ukáží proč má kontinent velké příležitosti pro investice. Také budou prezentovat poslední finanční výkazy společnosti GetBucks, včetně konsolidovaných výkazů skupiny za šest měsíců k 31. prosinci 2017. Také odhalí budoucí plány společnosti.

Jakmile GetBucks dokončí svoji prezentaci, bude prostor pro otázky, na které bude živě odpovězeno. Toto je příležitost pro položení všech Vašich dotazů v chatu. Eventuálně můžete poslat všechny Vaše dotazy týmu GetBucks předem na mail: [email protected]

Pro registraci na webinář, prosím použijte stejnou emailovou adresu, kterou používáte pro Váš Mintos investorský účet. Webinář bude probíhat v Angličtině.

Pro spuštění webináře postačí internetový prohlížeč, není potřeba žádný dodatečný software. Doporučujeme Vám použít Chrome nebo Firefox pro optimální zobrazení.

Těšíme se, že Vás na webináři potkáme!

Registrujte se zde>

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner