Atjaunots: Procesā esoši maksājumi – vidējais dienu skaits un procentuālā daļa no neatmaksātajām investīcijām katram aizdevējam ar 3. jūliju

Svarīgi: Lai ērti piedāvātu visu informāciju par procesā esošiem maksājumiem vienuviet, sākot ar nākamo nedēū, mēs pārvietojam iknedēļas atjauninājumu no bloga uz jaunu lapu.

Procesā esošie maksājumi atspoguļo naudu, kas atrodas ceļā uz investora kontu. Ja gribi uzzināt vairāk par šo procesu un iemesliem, kāpēc naudas pārskaitīšana nenotiek nekavējoties, lasi detalizētu skaidrojumu mūsu blogā.

Lūdzu, ņem vērā, ka pārskaitījuma veikšanas laiks no aizdevēja uz Mintos ir atkarīgs no valūtas un aizdevēja bankas atrašanās vietas.

• SEPA jeb vienotās eiro maksājumu zonas pārskaitījumi parasti sasniedz Mintos maksājuma veikšanas dienā vai nākamajā dienā.

• SWIFT pārskaitījumi prasa nedaudz ilgāku laiku un parasti sasniedz Mintos 2–4 darba dienu laikā. SWIFT izmanto aizdevēji, kuri sadarbojas ar bankām ārpus SEPA.

Lai redzētu statistiku par procesā esošiem maksājumiem un komentāru no katra aizdevēja, kam vidējais procesā esošo dienu skaits ir vairāk nekā 7, atver vai lejupielādē tabulu zemāk.

Pending payments days dataPDFExcel
3 JulyViewView
26 JuneViewView
19 JuneViewView
12 JuneViewView
5 JuneViewView
29 MayViewView
22 MayViewView
15 MayViewView
8 MayViewView
30 AprilViewView
24 AprilViewView
17 AprilViewView
9 AprilViewN/A
2 AprilViewN/A

Tu vari atrast atjaunotus datus par procesā esošiem maksājumiem Mintos Statistikas lapā, jo PDF tabula piedāvā vēsturiskus datus, kas var būt novecojuši

Ņem vērā, ka šī tabula nepiedāvā datus par apturētajiem aizdevējiem. Mēs ik mēnesi atsevišķi atjauninām datus par šīm aizdevējsabiedrībām. Apskatīt jaunāko informāciju

Terminu skaidrojums

Procesā esošo maksājumu daļa no neatmaksātajām investīcijām uzrāda, cik liela daļa no aizdevēja portfeļa Mintos aizdevumu tirgū pašlaik ir procesā esoša.

Vidējais svērtais procesā esošo maksājumu dienu skaits ir procesā esošo maksājumu vidējais svērtais ilgums dienās. Šobrīd mūsu mērķis ir noturēt šo rādītāju zem astoņām dienām, kas ir saistīts ar mūsu iknedēļas norēķiniem ar aizdevējiem. Ja kāda aizdevēja vidējais rādītājs pārsniegs septiņas dienas, mēs sniegsim papildu informāciju par tā iemesliem.

Procesā esošo maksājumu procenti ir nopelnītie procenti, kurus investori ir nopelnījuši par procesā esošajiem maksājumiem par attiecīgo laika periodu.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner