Program Mintos „Poleć przyjacielowi”: nie ma już ograniczeń czasowych (żadnych. Dziel się i zarabiaj jeszcze więcej!)

01.06.2020.
Zaktualizowaliśmy program bonusowy „Poleć przyjacielowi”. Prosimy o zapoznanie się z uaktualnionymi wytycznymi w regulaminie programu.

01.04.2019.

W 2016 roku uruchomiliśmy dla inwestorów na platformie Mintos program premiowy „Poleć przyjacielowi”. Od tego czasu, wykorzystujemy go jako element kampanii dotyczącej platformy Mintos, stosując pewne ograniczenia czasowe i różne formy korzyści oferowanych naszym inwestorom i zapraszanym przez nich przyjaciołom.

Miesiąc temu, zaprezentowaliśmy zmieniony Program „Poleć przyjacielowi”, oferujący nowe możliwości dotyczące premii, nowe zasady i wytyczne odnośnie do korzystania z tego programu. Ponieważ ten nowy model okazał się być bardziej efektywny dla inwestorów działających na platformie Mintos, w szczególności, oferując szybsze wypłaty uzyskanych premii, z przyjemnością ogłaszamy, iż nasz nowy Program „Poleć przyjacielowi” zostaje wprowadzony na stałe!

Od dnia 30.03, Program Mintos „Poleć przyjacielowi” będzie oferowany jako długoterminowa funkcjonalność naszej platformy, tym samym będzie on stanowić nieustanny wyraz wdzięczności dla inwestorów działających na platformie Mintos.

Od tej chwili, inwestorzy działający na platformie Mintos będą mogli skorzystać z tej funkcjonalności i nieustannie zarabiać premie, bez żadnych ograniczeń czasowych oraz bez żadnych ograniczeń odnośnie do liczby przekazywanych zaproszeń, zgodnie z uaktualnionym regulaminem opartym na zasadach fair-play, które przedstawimy.

Żadnych ograniczeń, a jedynie nieograniczone możliwości inwestycyjne!

Czym jest Program Mintos „Poleć przyjacielowi”?

Premie oferowane w ramach Programu Mintos „Poleć przyjacielowi”

Zespół ds. Programu „Poleć przyjacielowi” stwierdził, że analiza danych historycznych była niezwykle ekscytującym przedsięwzięciem, które umożliwiło dokonanie istotnych ustaleń dotyczących poprzednich kampanii związanych z Programem „Poleć przyjacielowi”. Jednocześnie, zespół przewidział, iż program ten powinien stanowić długoterminową funkcjonalność oferowaną na platformie Mintos. Najważniejszym ustaleniem wynikającym z przeprowadzonej przez zespół analizy było to, że inwestorzy chcą szybko otrzymywać wypłaty swoich premii! Dlatego też, nowa kampania zostanie uproszczona, będzie bardziej przyjazna dla osób z niej korzystających i będzie oferować jeszcze więcej możliwości zarabiania.

Dotychczas, w ramach naszego programu „Poleć przyjacielowi”, inwestorzy działający na platformie Mintos oraz ich przyjaciele zarobili już ponad 300 000 EUR w formie premii.

Jako to działa?

W ramach realizowanego na platformie Mintos Programu „Poleć przyjacielowi” oferujemy od 10 EUR, aż do 1 000 EUR w formie premii dla każdego nowego inwestora, który dołączy do Mintos za pośrednictwem otrzymanego od przyjaciela kodu; a ponadto, takie same premie zostaną przyznane przyjacielowi, który jako zweryfikowany inwestor działający na platformie Mintos zaprosił takiego nowego inwestora.

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z kodów dotyczących Programu Mintos „Poleć przyjacielowi”, nadszedł czas, aby spróbować.

Jeśli zrobiłeś to już wielokrotnie, mamy dla Ciebie dobre wiadomości – możesz to zrobić jeszcze raz! A potem jeszcze raz.

Dziel się kodami i zarabiaj!

Zaktualizowaliśmy program poleceń Mintos. Prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowanym regulaminem.

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner