První poskytovatel půjček z Arménie, společnost Varks.am, se připojil ke společnosti Mintos

12.02.2018

mintosblog

První poskytovatel půjček z Arménie se právě připojil ke společnosti Mintos! Společnost Varks.am je jednou z předních arménských společností poskytujících alternativní úvěry, která nyní nabízí krátkodobé spotřebitelské půjčky pro investování v tržním prostředí společnosti Mintos. Půjčky od společnosti Varks.am jsou uvedené v eurech (EUR) s očekávaným výnosem ve výši 13 %.

Společnost Varks.am, založená v roce 2016, je světová úvěrová organizace, která prostřednictvím efektivního procesu podávání žádostí nabízí svým zákazníkům rychlý a snadný přístup ke zdrojům. Klienti mohou od společnosti získat své půjčky v hotovosti po podání žádosti na jedné z 30 poboček, které má společnost po celé Arménii.

Společnost Varks.am má více než 180 kvalifikovaných a nadšených zaměstnanců a spolehlivý proces identifikace klientů, jehož součástí je i setkání se všemi klienty. Aktuálně nabízí spotřebitelské půjčky, v budoucnosti však plánuje typy poskytovaných půjček rozšířit o podnikatelské úvěry, půjčky na zástavu (tzv. pawnbroking) a hypoteční úvěry.

Krátkodobé spotřebitelské půjčky poskytnuté v Arménii společností Varks.am na platformě Mintos se pohybují v rozmezí od 17 do 420 eur. Průměrná doba splácení je 30 dnů a úvěroví klienti splácejí svou půjčku v jediné splátce. Můžete očekávat roční výnos až do výše 13 %.

Všechny půjčky od společnosti Varks.am, které jsou v prodlení delším než 60 dnů, budou zajištěny zárukou zpětného odkoupení ze strany mateřské společnosti. Společnost Varks.am si bude navíc ponechávat 10 % ze všech půjček umístěných na platformě Mintos ve své účetní rozvaze – aby bylo zajištěno, že její úroky a úroky investorů budou vyrovnané.

„Jsme skutečně nadšení, že společnost Varks.am přidáváme do tržního prostředí. Arménie je v něm dvacátý zemí a my jsme rádi, že svým investorům můžeme nabídnout příležitost investovat do krátkodobých spotřebitelských půjček v novém regionu,“ říká Martins Sulte, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Mintos.

Společnost Varks.am je licencovanou finanční institucí, která spadá pod správu Centrální banky Arménie. K 31. prosinci 2017 činilo čisté úvěrové portfolio společnosti 6,5 mil. eur. Společnost neustále rozšiřuje svou zákaznickou základnu a její prioritou je pomocí speciálních nabídek udržet vyvážený růst a zároveň se rovněž zaměřit na své věrné zákazníky.

Průměrným zákazníkem společnosti Varks.am je muž ve věku 26 až 30 let, který žádá o půjčku za účelem pokrytí neočekávaných výdajů a malých nákupů. Klienti oceňují, že společnost Varks.am má mnoho poboček po celé Arménii, takže pobočka není nikdy příliš daleko. Společnost své klienty obslouží velmi rychle a efektivně a pro své zákazníky vytváří přívětivé podmínky pro poskytování úvěrů.

Aby se investoři dostali k půjčkám Varks.am, budou moci investovat do půjček poskytnutých společností Mintos OU společnosti Varks.am, kde splátky záleží na platbách konečných úvěrových klientů. Každá půjčka poskytnutá společností Mintos OU společnosti Varks.am bude spojena s příslušnou půjčkou poskytnutou společností Varks.am konečnému úvěrovému klientovi. Mintos OU je společností skupiny Mintos. Podrobný popis nové organizační struktury je k dispozici ve smlouvě o půjčce a v dohodě o postoupení společnosti Mintos OU.

Využijte této příležitosti investovat v nové zemi na platformě Mintos s krátkodobými spotřebitelskými půjčkami společnosti Varks.am. Jestliže použijete nástroj Auto Invest, nezapomeňte si odpovídajícím způsobem aktualizovat své nastavení.

Komentáře

Hledat

Important

Následuj nás