První poskytovatel půjček z Mexika se připojil na Mintos

18.05.2018

mintosblog

Tržiště pokračuje v překotném rozšiřování a my jsme potěšeni, že můžeme připojit prvního poskytovatele půjček z Mexika nabízejícího k investování půjčky v Mexickém pesu (MXN). Credilikeme je jeden z nejvíce inovativních poskytovatelů půjček v Mexiku. Osobní půjčky nabízí mexickým obyvatelům online a pomocí své mobilní aplikace, která využívá prvků gamifikace. Společnost nabízí možnost investovat do jejich osobních půjček z Mexika zveřejněných v MXN s očekávaným čistým výnosem 16 %.

Společnost Credilikeme byla založena v roce 2012 a od té doby poskytla více než 35 000 půjček. Společnost podniká kompletně online a poskytuje půjčky pomocí webové stránky a mobilní aplikace. Credilikeme se pyšní unikátním business modelem a se svojí mobilní aplikací cíli na poskytování lifestylové zkušenost.

„Spolupráce mezi fintech společnostmi je kompletně o tvoření hodnoty v odvětví. Mintos a Credilikeme jsou obě důležitou částí kreditního distribučního řetězce. Naše spolupráce je zcela o liberalizování distribuce půjček a jejich poskytování v Mexiku, takže je můžeme zpřístupnit našim žadatelům a můžeme mít pozitivní dopad na jejich životy,“ říká Jorge Enriquez, Spoluzakladatel a CEO Credilikeme.

Poskytnuté půjčky z Mexika společností Credilikeme na Mintos budou v rozmezí okolo 3 700  do 19 000 MXN. Doba splácení je v rozmezí od 1 do 7 měsíců a dlužníci splácí svoje půjčky ve čtrnáctidenních splátkách. Můžete očekávat čistý roční výnos do 16 %.

Společnost si ponechá na své rozvaze 20 % z každé půjčky umístěné na Mintos, jako svoji kůži ve hře. Také bude na tržišti nabízet pouze půjčky od stálých zákazníků, kteří prokázali, že jsou spolehliví ve svých splátkách. Všechny půjčky od Credilikeme jsou s garancí zpětného odkoupení, takže půjčky, které budou v prodlení 60 a více dní budou společností odkoupeny zpět.

Běžný žadatel Credilikeme je mexický občan ve věku 21 až 45 let. Běžně si berou půjčku pro mimořádný výdaj nebo pro financování pracovního kapitálu na své podnikání.

Společnost od založení do února 2018 poskytla půjčky v hodnotě 100 milionů MXN (okolo 4,5 milionu EUR). V předešlém roce společnost měla tržby 11 milionů MXN (okolo 493 00 EUR). Společnost má k lednu 2018 nesplacené čisté úvěrové portfolio 4,8 milionů MXN (EUR 215 000).  Credilikeme je zaštítěna dobře známými společnostmi a investory, zahrnující Grupo Kaluz, velkou bankovní a průmyslovou skupinu podnikající v Mexiku a Credito Real, jedna z největších mexických online společností poskytující půjčky.

Dle Americas Alternative Finance Industry Report, Mexiko v roce 2016 zodpovídá za nejvyšší objem trhu s alternativním financováním v Latinské Americe a Karibiku (114,2 milionu USD). Mexiko bylo třetí nejaktivnější stát v regionu, následující Chile a Brazílii a má roční růst 730 %. Tržiště a P2P poskytování půjček bylo největší částí odvětví s alternativním financováním v Mexiku.

Využijte nové investiční příležitosti a investujte do osobních půjček z Mexika od Credilikeme zveřejněných v MXN. Pokud používáte Auto Invest pro Vaše investice, tak se ujistěte, že jste aktualizovali Vaše natavení a nic nezmeškáte!

Komentáře

Hledat

Important

Následuj nás