První poskytovatel úvěrů z Turecka zahajuje svou činnost na Mintosu

Pokud jste se nemohli dočkat získat přístup k tureckému trhu, Váš čas právě nastal. Wowwo zahajuje svou činnost na Mintos a Vám nabízí možnost investovat do autopůjček s předpokládaným čístým ročním výnosem ve výši 10–11 %. Všechny úvěry Wowwo budou uváděny v eurech (EUR).

Společnost Wowwo byla založena v roce 2016, sídlí v Istanbulu a svou činnost provozuje ve více než 54 městech po celém Turecku. Dosud poskytla úvěry v celkové hodnotě přes 140 milionů EUR a její stávající úvěrové portfolio číní více než 73 milionů EUR. 

S pomocí svých 130 zaměstnanců, více než 2000 partnerských provozoven a online systému transakcí nabízí Wowwo spotřebitelům v Turecku prodej ojetých automobilů s přímým modelem financování. 

 

Wowwo na Mintosu

Na Mintosu společnost Wowwo získala Mintos Rating „B-“. Její úvěry jsou zajištěny garancí zpětného odkupu a výše spoluúčasti na riziku (tzv. skin in the game) společnosti činí 10 %. 

„Naší vizí je rozšiřovat činnost a udržovat ziskový růst. V partnerovi, jako je Mintos, spatřujeme obrovskou příležitost na cestě za naší vizí. Považujeme za hodnotnou možnost rozšířit naši úvěrovou linku prostřednictvím mezinárodního financování, abychom tak drželi krok s poptávkou zákazníků po ojetých vozech. Věříme, že nám Mintos umožní dosáhnout našich cílů rychleji a Wowwo tak opět, s naším stávajícím jedinečným obchodním modelem, půjde na trhu příkladem,“ říká Engin Yeşil, předseda Wowwo.

K zajištění poskytování úvěrů pouze spolehlivým zákazníkům vlastní Wowwo patentovaný software, Kokpit, který je integrovaný s institucemi třetích stran, jako jsou vstupní brány tureckých služeb e-governmentu, registr občanů, notářské kanceláře a úvěrový rating Findeks. Veškeré informace jsou ověřovány a podrobovány křížové kontrole. Jednou z klíčových vlastností systému je, že na základě profilu klienta, parametrů vozidla a ceny dokáže nabídnout více než 60 tisíc různých platebních plánů. Úvěry Wowwo jsou zajištěny proti zástavnímu právu a právně vymahatelným směnkám. Společnost tak minimalizuje rizika ve všech fázích smlouvy.

„Jako vždy našim investorům otevíráme dveře do nové země s radostí. Společnost Wowwo nás zaujala a já se moc těším, až budeme moci v budoucnu přivítat další poskytovatele úvěrů z Turecka,“ dodává Martins Sulte, generální ředitel Mintosu. 

Využijte této příležitosti a získejte až 11% čistý roční výnos s investicemi do autopůjček v Turecku. Nezapomeňte úvěr od Wowwo zahrnout do svého Auto-Invest portfolia. 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner