Půjčky ve výši 2 miliard EUR byly profinancováno na platformě Mintos

Osm měsíců poté, co jsme překonali 1 miliardu EUR profinancovaných půjček na platformě Mintos, jsme dosáhli dalšího milníků – 2 miliardy EUR!

2 miliardy EUR investovaných na našem tržišti ztělesňuje mnoho úsilí, které jsme vložili do naší práce. Rozhodně v tom budeme pokračovat. Je to výsledkem našeho proaktivního přístupu k potřebám investorů, naší snahou o neustálé budování diverzifikovaného portfolia na našem tržišti při udržení velké průměrné úrokové sazby a naší interní snahy rozšířit náš tým o skvělé lidi a to vše pro vytvoření přidané hodnoty pro všechny naše zúčastněné subjekty.

Na otázku, jak Mintos dokázal dosáhnout tohoto milníků, uvedl generální ředitel a spoluzakladatel Martins Sulte, že by to nebylo možné bez velmi funkční synergie Mintos investorů a týmu Mintos.

„Jsme hrdí na to, že jsme dosáhli dalšího významného milníku – 2 mld. EUR investovaných do poskytnutých úvěrů a jsme velmi vděční, že investoři z celého světa uznávají společnost Mintos jako oblíbené tržiště pro investice do půjček,“ říká Sulte. Množství Mintos investorů neustále roste, každý týden se na tržiště připojí více než 2 000 nových investorů.

„Dosažení hodnoty 2 miliard EUR ukazuje, že společnost Mintos naplňuje celosvětovou potřebu po investičních příležitostech, velmi úspěšně umožňuje snadný přístup ke kapitálu a zároveň spojuje mezinárodní investory s úvěrovými společnostmi, které poskytují půjčky svým zákazníkům z celého světa,“ dodal Sulte.

Společnost Minto má jasně stanovené cíle pro růst a expanzi a pracuje na tom, aby poskytla ještě větší přidanou hodnotu svým investorům s chystanými Mintos mezinárodními bankovními účty IBAN (International Bank Account Numbers) a uvedením Mintos platebních karet. Mobilní aplikace Mintos je také ve vývoji a společnost se blíží spuštění nového produktu, který výrazně usnadní investice do půjček a přinese globálním investorům velké výnosy.

Inspirován vděčností: Mintos Impact Fund

Společnost Mintos, která za pomoci technologií poskytuje finanční služby více než 125 000 investorům z celého světa, je přesvědčena, že je načase, aby startupy (začínající podniky) vykročili a začali dělat více pro životní prostředí.

Mintos proto vytvoří „Mintos Impact Fund“. Jelikož je Mintos lídrem na trhu, má potenciál inspirovat ostatní a mít vliv na možné změny. Této příležitosti Mintos využije prostřednictvím prvního projektu crowdfundingu a první iniciativy Mintos Imapct Fundu „TheFuture%“.

Mintos projekt „TheFuture%“ společně s fondem Pasaules Dabas Fonds (partnerem WWF) a WWF Deutschland finančně podpoří ochranu ohroženého Baltského moře a jeho pobřeží ohraničující Německo, Polsko, Dánsko, Estonsko, Lotyšsko, Finsko, Litvu, Rusko a Švédsko. Mořský ekosystém Baltského moře patří mezi nejohroženější na Zemi.

Martins Sulte, generální ředitel společnosti Mintos, je přesvědčen, že je to ideální příležitost pro silnou investorskou základnu a společnost Mintos, aby společně měly pozitivní dopad nejen na životní prostředí, ale i na celý svět.

Cílem projektu Mintos Impact Fund je vybrat 100 000 EUR na zachování Baltského moře v době, kdy se společnost vydává k dalšímu milníku, dalších miliard eur investovaných do půjček. Jelikož investoři každý měsíc financují úvěry ve výši téměř 200 milionů EUR, Mintos očekává, že do září 2019 dosáhne dalšího milníku, třetí miliardy EUR. 100 000 EUR bude vybrány pomocí crowfundingu společně s více než 125 000 Mintos investory a s účastí a přispěním společnosti Mintosem.

Partneři projektu budou brzy oznámeni a projekt bude oficiálně zahájen na začátku května 2019.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner