Revo Technologies – fintech uzņēmums ar specializāciju “Pērc tagad, maksā vēlāk” tirgū Krievijā un Centrāleiropā – pievienojas Mintos

Revo Technologies ir finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas “Pērc tagad, maksā vēlāk” pakalpojuma nodrošināšanā tiešsaistes un bezsaistes veikalos Krievijā, Polijā un Rumānijā. Saskaņā ar vietējās reitingu aģentūras RA ekspertu un tirgus ziņojumiem Revo Technologies savos darbības tirgos ir viens no lielākajiem spēlētājiem šajā segmentā. 

No Revo Technologies aizdevumiem Mintos investori var sagaidīt gada peļņu līdz 9% (aizdevumi EUR) un līdz 12% (aizdevumi RUB).

Kopš Revo Technologies nodibināšanas 2012. gadā, uzņēmums ir paplašinājis savu partneru tīklu līdz vairāk nekā 100 lielākajiem vietējiem un starptautiskiem mazumtirgotājiem, un tā pakalpojumi šobrīd ir pieejami klientiem vairāk nekā 6500 veikalos (www.mokka.ru, www.revoplus.pl). Uzņēmums savu augsta līmeņa klientu bāzi iegūst galvenokārt caur mazumtirgotāju tīklu, un tā aizdevumi tiek piedāvāti ar pievilcīgām likmēm, ko daļēji vai pilnībā subsidē mazumtirgotāji.

Papildus pirkumu finansēšanai uzņēmums saviem augstākās kvalitātes aizņēmējiem piedāvā virkni citu vairāku maksājumu kredītu produktu, tostarp komunālo maksājumu apmaksu, telefona kartes papildināšanu, naudas izmaksu un naudas pārskaitīšanu draugiem un ģimenei. Uzņēmums nepiedāvā ātros kredītus. Ņemot vērā, ka Revo koncentrējas uz nelielu maksājumu kredītiem, tam ir labi diversificēts kredītportfelis, un vidējā kredīta summa ir 126 eiro, bet atmaksas termiņš ir vidēji septiņi mēneši.

2019. gada beigās Revo Technologies klientu bāzē bija vairāk nekā četri miljoni unikālo reģistrēto klientu. 2019. gadā Revo finansēja 700 000 pirkumu par kopējo summu 84 miljoni eiro.

Revo Technologies (Mokka) Mintos aizdevumu tirgū

Revo Technologies ir piešķirts “B+” Mintos reitings, un uzņēmuma līdzdalība aizdevumos ir 10%. Visiem Revo Technologies aizdevumiem tiek nodrošināta atpirkšanas garantija. Investori var sagaidīt gada peļņu līdz 9% (aizdevumi EUR) un līdz 12% (aizdevumi RUB).

Revo Technologies aizdevumu termiņš ir no 3 līdz 24 mēnešiem, un tie ir līdz 1400 eiro lieli. Vidējais atmaksas termiņš ir 7 mēneši, un vidējā aizdevuma summa ir 126 eiro.

Ievērojot juridiskās prasības un investoru intereses, investori varēs iegūt pieeju Revo Technologies aizdevumiem, investējot Mintos Finance Estonia izsniegtajos aizdevumos Mintos Finance LV. Katra aizdevuma, kuru Mintos Finance Estonia būs izsniedzis Mintos Finance LV, atmaksa tiks piesaistīta attiecīgā aizdevuma, kuru Mintos Finance LV būs izsniedzis Revo Technologies, atmaksai, un šis aizdevums būs piesaistīts attiecīgā aizdevuma, kuru Revo Technologies būs izsniedzis aizņēmējam, atmaksai. Mintos Finance Estonia aizdevumi būs tieši nodrošināti ar prasījuma ķīlu, kas izriet no Revo Technologies izsniegtajiem aizdevumiem aizņēmējiem. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

“Mēs esam gandarīti uzsākt sadarbību ar Mintos, jo tā mums dos iespēju piesaistīt finansējumu no privātpersonām par konkurētspējīgām likmēm tieši tad, kad tas ir vajadzīgs, kā arī uzturēt efektīvu komunikāciju ar investoriem. Lai gan mūsu galvenās konkurences priekšrocības ir klientu piesaistīšanas modelis, izmantojot mazumtirdzniecības partnerus, un modernākā risku parakstīšanas tehnoloģija, sadarbība ar Mintos vēl vairāk nostiprinās mūsu pozīcijas, realizējot uzņēmuma paplašināšanās plānus Centrālajā un Austrumeiropā,” komentē Timofey Shagun, Revo Technologies Russia ģenerāldirektors.

Klikšķini šeit, lai apskatītu pirmreizējā tirgū pieejamos Revo Technologies aizdevumus. Ja Tu izmanto Auto Invest, atceries atjaunināt sava portfeļa iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner