Revo Technologies iepazīstina ar 2020. gada rezultātiem

Revo Technologies, kreditēšanas uzņēmums, kas Mintos ir pārstāvēts ar Mokka zīmolu Krievijā un CAE (Centrālajā un Austrumeiropā), iepazīstina ar 2020. gada rezultātiem.

2020. gada svarīgākie finanšu rādītāji

  • Bruto darījumu ieņēmumi sasniedza 24,7 miljonus eiro, kas ir par 36% vairāk nekā 2019. gadā.
  • Peļņa pirms nodokļu nomaksas sasniedza 3,6 miljonus eiro, kas ir 3,6 reizes vairāk nekā 2019. gadā.
  • Kapitāla pietiekamības rādītājs (NMFK 1) tika uzlabots par 21,2% salīdzinājumā ar 12% 2019. gadā.
  • Unikālo klientu bāze sasniedza 6,1 miljonu lietotāju, kas ir 61% pieaugums no 3,7 miljoniem lietotāju 2019. gada 4. ceturksnī.
  • Kopējais darījumu apjoms 66,5 miljonu eiro apmērā, kas ir 21% kritums, salīdzinot ar 2019. gadu.

Revo vadības komentāri

Revo 2020. finanšu gadā uzrādīja spēcīgu izaugsmi un rentabilitāti. Neskatoties uz veikalu slēgšanu pandēmijas dēļ, darījumu kopējie ieņēmumi salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieauga par 36%, ko sekmēja mūsu tirdzniecības partneru tīkla paplašināšana līdz vairāk nekā 7000 veikalu, kā rezultātā klientu skaits 2020. gada 4. ceturksnī sasniedza 6,1 miljonu, kas ir par 61 % vairāk nekā gadu iepriekš. Tirgotāju tiešsaistē un lietotnēs veikto darījumu rezultāti bija īpaši spēcīgi Covid-19 pandēmijas periodā, kad tika slēgti veikali un ievērojami samazinājās klientu plūsma partneru fiziskajos veikalos.

2020. gada 4. ceturkšņa beigās Kreivijā tika ieviesta jaunā Mokka virtuālā karte ar Google/Apple norēķinu iespējām, un tas bija svarīgs pavērsiens, lai paplašinātu Mokka pieejamību plašākai patērētāju grupai un ļautu norēķināties ar Mokka visos bezsaistes un tiešsaistes mazumtirgotājos, kur tiek pieņemta Visa karte.

Vēl viens pavērsiens bija Revo ieviešana Rumānijā 2020. gada decembrī gan tiešsaistē, gan bezsaistē ar galvenajiem tirdzniecības partneriem. Rumānija ir trešais Revo apgūtais tirgus – pirmie divi bija Polija un Krievija. Mēs redzam, ka Rumānijā ir liela tirgotāju interese integrēt Revo vairāku kanālu “Pērc tagad, maksā vēlāk” risinājumus.

Kaut arī pirmie Covid pandēmijas izplatības mēneši atstāja zināmu ietekmi uz mūsu portfeļa riska rādītājiem, Revo 3. un 4. ceturksnī piedzīvoja spēcīgu augšupeju pirmspandēmijas maksājumu disciplīnas virzienā un gadu noslēdza ar spēcīgu rentabilitāti 4,3 miljonu eiro apmērā, kas ir par 440% vairāk nekā 2019. gadā. Tā rezultātā mēs esam ievērojami uzlabojuši savu kredītprofilu 2020. gadā, kapitāla pietiekamības rādītājam pārsniedzot 21%.

2021. gadā mūsu galvenie mērķi ir veikt ieguldījumus jaunu lielu partneru piesaistē visos trīs tirgos un turpināt palielināt klientu iesaisti, izmantojot spēcīgākas veicināšanas programmas. Mēs esam izveidojuši spēcīgu sadarbības partneru tīklu, un drīzumā Mokka platformai pievienosies vēl virkne citu vadošo mazumtirgotāju. Turklāt, pateicoties Mokka virtuālās kartes un Mokka mobilās lietotnes ieviešanai visos tirgos, mēs sagaidām, ka lietotnes nodrošinātais pienesums veicinās strauju paplašināšanos 2021. gadā, mums vienlaikus turpinot sekmēt lietotnes instalēšanu un aktivizēšanu.

Par Revo (Mokka)

Revo Technologies – finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas darbojas ar Revoplus un Mokka zīmoliem – specializējas “Pērc tagad, maksā vēlāk” pakalpojumos, nodrošinot klientiem iespēju pirkt uzreiz, bet maksāt vēlāk vairāk nekā 6500 vadošajos tiešsaistes un bezsaistes veikalos.

Revo pašreizējais neatmaksātais portfelis Mintos platformā sastāda 3 305 197 eiro. 51 455 investoriem ir aktīvas investīcijas Revo aizdevumos, un viens investors tajos ir investējis vidēji 64 eiro.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner