Riska un atdeves līdzsvara uzlabošana Mintos platformā

Mūsu galvenā prioritāte ir nodrošināt, lai investīciju iespējas Mintos platformā būtu līdzsvarotas riska un atdeves ziņā. Tāpēc, lai vēl vairāk uzlabotu šo līdzsvaru investoriem, mēs esam ieviesuši jaunu funkciju Mintos stratēģijām.

Svarīgākie punkti:

  • Lai uzlabotu riska un atdeves līdzsvaru investoriem, Mintos stratēģijām ir ieviestas dinamiskas procentu likmju zemākās robežas.
  • Likmes zemākā robeža ir minimālā procentu likme, kas jāievēro, lai aizdevums būtu piemērots Mintos stratēģijai.
  • Mēs katram kreditēšanas uzņēmumam nosakām atšķirīgu procentu likmes zemāko robežu, izmantojot cenu noteikšanas mehānismu.
  • Procentu likmju zemākās robežas tiek pastāvīgi atjauninātas, lai atspoguļotu tirgus apstākļus, un neparedzētu tirgus notikumu gadījumā mēs tās varam atjaunināt nekavējoties.

Procentu likmes zemākās robežas ieviešana

Mēs nodrošinām, ka investori ar Mintos stratēģijām gūst atbilstošu atdevi, ieviešot minimālo procentu likmi, ko mēdz dēvēt arī par likmes zemāko robežu.

Šīm stratēģijām ieviešot dinamiskās procentu likmju zemākās robežas, investoriem būs pieejams plašs investīciju klāsts ar procentu likmēm, ko nodrošina cenu noteikšanas mehānisms.

Kā darbojas cenu noteikšanas mehānisms?

Kreditēšanas uzņēmums investoriem var piedāvāt aizdevumus ar dažādām procentu likmēm. Tāpēc, lai aprēķinātu procentu likmes zemāko robežu, mēs ņemam vērā investīciju aktivitāti (manuālajās un personalizētajās automatizētajās stratēģijās) visā procentu likmju diapazonā, ko kreditēšanas uzņēmums pašlaik piedāvā Mintos platformā. Ja investīciju apjomi pie konkrētas procentu likmes ir nelieli, mēs procentu likmes zemāko robežu nosakām augstāku par šo likmi.

Piemēram, ja kreditēšanas uzņēmums piedāvā aizdevumus ar procentu likmēm no 4 % līdz 14 %, bet mēs redzam, ka investīciju aktivitāte aizdevumos ar procentu likmēm zem 10 % ir zema, mēs šīs kreditēšanas uzņēmuma aizdevumiem nosakām procentu likmes zemāko robežu virs 10 %. Kad zemākā robeža ir noteikta, Mintos stratēģijas investēs tikai tādos šī kreditēšanas uzņēmuma aizdevumos, kuru procentu likme ir 10% vai augstāka.

Lai noteiktu procentu likmes zemāko robežu kreditēšanas uzņēmumam, kas ir jaunpienācējs Mintos platformā, mēs ņemam vērā citu kreditēšanas uzņēmumu, kas ir no tās pašas valsts un piedāvā tāda paša veida produktu, likmju zemākās robežas.

Procentu likmju zemākās robežas tiek pastāvīgi atjauninātas, lai atspoguļotu tirgus apstākļus, un neparedzētu tirgus notikumu gadījumā mēs tās varam atjaunināt nekavējoties.

Lai uzzinātu vairāk par Mintos stratēģijām, skati sadaļu investēšana ar Mintos.

Lūdzu, ņem vērā, ka procentu likmju zemākās robežas attiecas tikai uz Mintos stratēģijām un neattiecas uz personalizētajām stratēģijām un manuālajām investīcijām.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner