Rosyjski pożyczkodawca Dozarplati dołączył do Mintos

Mintos rozszerza swoją ofertę o pożyczki nowego pierwotnego pożyczkodawcy z Rosji! Dozarplati to jedna największych instytucji pożyczkowych w północno-zachodnim regionie Rosji. Już dziś na platformie można inwestować w euro (EUR) i rublu rosyjskim (RUB) w jej pożyczki krótkoterminowe.

Firma Dozarplati powstała w 2011 r. w Rosji, a obecnie ma ponad 100 oddziałów w 14 miastach na świecie. Jej cel to bieżące wsparcie klientów poprzez udzielanie im pożyczek krótkoterminowych. Dla Dozarplati ważne jest zapewnienie elastyczności klientom, dlatego oferuje swoje usługi poprzez liczne oddziały i aplikację mobilną oraz umożliwia pożyczki on-line przez całą dobę 7 dni w tygodni, również w święta. Dozarplati udziela pożyczek klientom powyżej 18 roku życia, którzy mogą uzyskać środki w ciągu 15 minut. Od czasu powstania firma udzieliła pożyczek na łączną kwotę ponad 30 mln USD. Jej portfel pożyczkowy netto ma wartość 4 mln USD, a wskaźnik kapitału własnego jest na imponującym poziomie 48%.

Pożyczkodawca jest wpisany do Krajowego Rejestru Organizacji Udzielających Mikrofinansowania Centralnego Banku Rosji, a jego działania reguluje bank centralny. Wszystkie pożyczki są udzielane zgodnie z prawem Federacji Rosyjskiej.

Średnia wartość pożyczki krótkoterminowej Dozarplati z Rosji wynosi 200 euro, a okres spłaty – do 30 dni. Inwestorzy mogą oczekiwać rocznej stopy zwrotu netto do 11% (pożyczki w euro) i 17,5% (pożyczki w rublu). W przyszłości Dozarplati planuje zwiększyć swoją obecność na rynku Mintos i zaoferować możliwość inwestycji w swoje pożyczki na działalność gospodarczą i w pożyczki ratalne.

Wszystkie pożyczki Dozarplati są zabezpieczone gwarancją wykupu, co oznacza, że zostaną odkupione w przypadku opóźnienia spłaty o co najmniej 60 dni. Ponadto, aby interesy pierwotnego pożyczkodawcy były powiązane z interesami inwestorów, firma zachowa na swoim koncie, w ramach odpowiedzialności własnej, 10% wartości każdej pożyczki.

Nie strać tej doskonałej okazji i zainwestuj w pożyczki krótkoterminowe Dozarplati. Jeżeli korzystasz z narzędzia Auto Invest, pamiętaj o aktualizacji ustawień.

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner