Rozpocznij rok z premią od firmy Wowwo w postaci zwrotu części środków (cashback)!

Wiemy, że Mintos Inwestorzy uwielbiają nasze kampanie zwrotu części środków, dlatego dziś z przyjemnością informujemy, że Wowwo – firma pożyczkowa z Turcji, specjalizująca się w pożyczkach samochodowych – będzie oferować zwrot środków w wysokości 1% w odniesieniu wszystkich swoich pożyczek dostępne na rynku pierwotnym Mintos. Ta specjalna promocja jest ważna przez jeden miesiąc, od 1 lutego 2020 do 29 lutego 2020 roku. 

Aby zakwalifikować się do otrzymania premii w postaci zwrotu części środków (cashback), musisz zainwestować w pożyczki firmy Wowwo minimum 100 EUR. 

Kwalifikują się jedynie inwestycje dokonywane na rynku pierwotnym Mintos (poprzez inwestycje ręczne i poprzez Auto Invest). Jeśli chcesz otrzymać zwrot części środków, musisz zapisać się do kampanii przed dokonaniem inwestycji. Nie kwalifikują się inwestycje, których dokonano przed zapisem się lub dokonane za pośrednictwem Invest & Access.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Regulaminem.

Więcej o firmie Wowwo 

Firma Wowwo, która została założona w 2016 roku z siedzibą główną w Stambule, prowadzi działalność w ponad 54 miastach w całej Turcji. Z pomocą swoich 130 pracowników, ponad 2 000 partnerskich dealerów oraz dzięki systemowi transakcyjnemu online, firma Wowwo sprzedaje używane samochody w ramach modelu bezpośredniego finansowania oferowanego konsumentom. Wszystkie pożyczki firmy Wowwo mają gwarancję odkupu i są zabezpieczone zastawem na tytule własności pojazdu.

Najnowsze aktualności

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner