Ruský poskytovatel půjček Dozarplati se připojuje na Mintos

Mintos se právě stal větším, jelikož jsme připojili nového poskytovatele půjček z Ruska!

Dozarplati je jeden z největších poskytovatelů půjček v severozápadním regionu Ruska a Vy máte nyní příležitost investovat do jejich krátkodobých půjček a půjček se splátkami zveřejněných na tržišti v Eurech (EUR) a Ruských rublech (RUB).

Dozarplati byl založen v roce 2011 v Rusku a má více než 100 kanceláří napříč 14 městy v zemi. Společnost cílí na zaplnění mezery mezi dny výplaty svých zákazníků a nabízí jim krátkodobé půjčky. Hlavní cíl společnosti Dozarplati je flexibilita pro své zákazníky. To je také důvod, proč nabízí své služby pomocí mnoha poboček, mobilní aplikace a také umožňuje žadatelům získat půjčku online 24/7 včetně státních svátků. Dozarplati poskytuje půjčky žadatelům nad 18 let. Žadatelé mohou dostat prostředky během 15 minut. Celková hodnota poskytnutých půjček společností Dozarplati dosáhlas 30 milionů USD od jejího založení. Čisté úvěrové portfolio společnosti je 4 miliony USD a Dozarplati udržuje působivý poměr vlastního kapitálu a celkových aktiv, 48 %.

Společnost je zahrnuta ve Státním rejstříku mikro finančních společností Centrální banky Ruské federace a všechny její aktivity jsou regulovány Centrální bankou. Všechny poskytnuté půjčky společností jsou v souladu s právem Ruské federace.

Průměrná půjčka z Ruska poskytnutá společností Dozarplati je ve výši 200 EUR a splatností do 12 měsíců. Můžete očekávat roční čistý výnos do 11 % u půjček zveřejněných v EUR a 17,5 % u půjček zveřejněných v RUB. Dozarplati plánuje v budoucnu zvýšit své nabídky pro investice na platformě Mintos a umístit na platformu své podnikatelské úvěry.

Všechny půjčky od Dozarplati jsou zabezpečeny garancí zpětného odkoupení a budou zpětně odkoupeny, pokud je půjčka v prodlení 60 a více dní. Jako doplněk na zajištění, že zájem poskytovatele půjček a investorů je stejný, si společnost ponechá 10 % z každé půjčky umístěné na tržiště, jako svoji kůži ve hře.

Nezmeškejte tuto skvělou příležitost investovat do krátkodobých půjček od je. Pokud používáte Auto Invest, ujistěte se, že jste patřičně aktualizovali Vaše nastavení.

Nejnovější zprávy

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner