Sāc gadu ar līdz pat 2,5 % naudas atmaksu ar DineritoXtra parādzīmēm

DineritoXtra ir 11 gadu pieredze, un tā darbība ir vērsta uz valsts pārvaldes, izglītības un veselības aprūpes nozarē strādājošo vai pensionēto darbinieku apkalpošanu, un aizdevuma atmaksa tiek ieturēta tieši no algas.

2022. gada beigās DineritoXtra kopējais bruto debitoru parādu portfelis bija 413 miljoni MXN, kas ir par 32% vairāk nekā 2021. gadā un veido piecu gadu salikto gada pieauguma līmeni (CAGR) 23% apmērā.

Lai atzīmētu savus finanšu rezultātus, DineritoXtra ir uzsācis ierobežota termiņa naudas atmaksas piedāvājumu par parādzīmēm, kas Mintos platformā ir izvietotas ar 10,5 % procentu likmi.

Ierobežotu laika periodu tu vari saņemt naudas atmaksu par investīcijām DineritoXtra parādzīmēs ar 10,5% procentu likmi:

  • 1% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu līdz 12 mēnešiem un 0 dienām;
  • 1,5% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu no 12 mēnešiem un 1 dienas līdz 21 mēnesim un 0 dienām;
  • 2% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu no 21 mēneša un 1 dienas līdz 33 mēnešiem un 0 dienām;
  • 2,5% apmērā par parādzīmēm ar atlikušo termiņu 33 mēneši un 1 diena vai ilgāku

Šis piedāvājums ir spēkā no 2023. gada 16. janvāra līdz 31. janvārim.

Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, tev ir jāpiesakās dalībai kampaņā un jāinvestē vismaz 100 eiro (kumulatīvi) atbilstošās DineritoXtra parādzīmēs (juridiskais nosaukums Dinerito Audaz SAPI de CV SOFOM ENR).

Uz 16. janvāri Mintos platformā ir pieejamas atbilstošas parādzīmes aptuveni 870 000 eiro apmērā ar procentu likmi 10,5%.

Termiņš

Procentu likme

Pieejams investīcijām (eiro)

līdz 12 mēnešiem un 0 dienām

10,5

24 752

12 mēneši un 1 diena līdz 21 mēnesis un 0 dienas

10,5

252 858

21 mēnesis un 1 diena līdz 33 mēneši un 0 dienas

10,5

379 264

33 mēneši un 1 diena un vairāk

10,5

217 413

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (investējot manuāli vai ar personalizētām automatizētām stratēģijām). Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota tavam Mintos kontam septiņu darba dienu laikā pēc investīciju veikšanas. Skatīt visus noteikumus

DineritoXtra parādzīmes Mintos platformā ir izvietotas eiro valūtā. Sākotnējā valūta, kurā šie aizdevumi tika izsniegti, ir Meksikas peso. Uzņēmumam ir noslēgts riska ierobežošanas līgums ar valūtas pārvaldības platformu Kantox, kas pārvalda valūtas kursa risku eiro riska darījumiem visam uzņēmuma portfelim Mintos platformā.

Naudas atmaksas kampaņas uzsākšanas brīdī 87,8 % no neatmaksātajām investīcijām DineritoXtra aizdevumos (izmantojot parādzīmes un prasības) Mintos platformā ir atbilstošas grafikam. Bankas pārskaitījumu problēmu dēļ uzņēmuma procesā esošo maksājumu apjoms vidēji sastāda 71 000 eiro un aizņem 14 dienas. Maksājums tika veikts 4. janvārī, un mēs esam saņēmuši maksājuma apliecinājumu. Izmaiņas procesā esošo maksājumu statusā skati sadaļā Aizdevumu statistika.

Par DineritoXtra

Dinerito Audaz SAPI de C.V. (DineritoXtra) ir 2011. gadā dibināta nebanku finanšu iestāde. DineritoXtra piešķir kredītus valsts sektora darbiniekiem, izmantojot algas maksājumu atlaižu mehānismu. Uzņēmums ir reģistrējis preču zīmi DineritoXtra, un tam ir aizvien stabilāka un atšķirīgāka pozīcija Meksikas alternatīvo finanšu tirgū.

DineritoXtra kredītus izsniedz esošiem un pensionētiem valsts sektora darbiniekiem. Kredīta izsniegšanas procesā papildus verifikācijai, kas tiek veikta institucionālos portālos, klienti tiek identificēti, izmantojot dažādus kanālus, piemēram, algas kvītis, bankas izrakstus, adreses pierādījumus un citus.

Kopš darbības sākuma DineritoXtra ir parakstījusi 40 sadarbības līgumus ar valsts iestādēm. Uz 2022. gada 30. septembri uzņēmums ir izsniedzis aizdevumus par kopējo kumulatīvo summu 1,3 miljardi Meksikas peso.

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner