Pēdējā iespēja: Iegūsti naudas atmaksas bonusu Wowwo aizdevumiem!

Mēs zinām, ka Mintos investoriem patīk mūsu naudas atmaksas akcijas, tāpēc šodien ar prieku informējam, ka Wowwo – aizdevējs no Turcijas, kas specializējas auto kredītu izsniegšanā – piedāvās 1% naudas atmaksu par visos tā kredītos veiktajām investīcijām, kas pieejamas pirmreizējā tirgū. Šī īpašā akcija norisināsies no šī gada 1. līdz 29. februārim. 

Lai kvalificētos naudas atmaksas bonusam, Tev Wowwo kredītos ir jāinvestē vismaz 100 €.

Kvalificējas tikai Mintos pirmreizējā tirgū veiktās investīcijas (gan manuāli, gan ar Auto Invest). Ja gribi saņemt naudas atmaksu, Tev pirms investīciju veikšanas ir jāpiesakās dalībai akcijā. Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās dalībai akcijā vai veiktas ar Invest & Access, netiek ņemtas vērā.

Plašāka informācija ir pieejama noteikumos un nosacījumos.

Vairāk par Wowwo

2016. gadā dibinātā Wowwo galvenais birojs atrodas Stambulā, un uzņēmums darbojas vairāk nekā 54 pilsētās visā Turcijā un nodarbina 130 cilvēkus. Izmantojot vairāk nekā 2000 partneru tirdzniecības vietas un tiešsaistes darījumu sistēmu, Wowwo pādod lietotas automašīnas ar tiešā klientu finansējuma modeli. Visiem Wowwo kredītiem ir atpirkšanas garantija, un tie ir nodrošināti ar ķīlas tiesībām pret transportlīdzekļa īpašumtiesībām.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner