Sākusies “Investē ilgtermiņā” naudas atmaksas akcija

Ierobežotu laika periodu mēs piedāvājam bonusu par ilgtermiņa aizdevumos veiktām investīcijām. Līdz 2017. gada 31. decembrim Mintos izmaksās tūlītēju naudas atmaksu par katru jaunu investīciju, ko veiksi pirmreizējā tirgū izvietotos aizdevumos ar vismaz divus gadus ilgu atmaksas termiņu. Jo ilgāks aizdevuma atmaksas termiņš, jo lielāka naudas atmaksas summa. Mēs piedāvājam līdz pat 5% no investētās summas: 

Naudas atmaksas
apmērs
Aizdevuma atmaksas
termiņš
5% 60 mēneši vai vairāk
4% 48 līdz 59 mēneši
3% 36 līdz 47 mēneši
2% 24 līdz 35 mēneši


“Ilgtermiņa investīciju veikšanai ir vairāki ieguvumi. Aizdevumiem ar vismaz divus gadus ilgu atmakas termiņu vidēji ir augstākas procentu likmes. Tā kā šo aizdevumu atmaksas termiņš ir garāks, arī augstākas procentu likmes ir pieejamas ilgāku laika periodu, un tas samazina naudas dīkstāves varbūtību. Turklāt investīcijas ilgtermiņa aizdevumos dod plašākas diversifikācijas iespējas, jo šādā veidā investori var piekļūt tādiem aizdevumiem un aizņēmējiem, kuru profils atšķiras no vidusmēra īstermiņa aizdevumu ņēmējiem. Mēs ceram, ka minētie ieguvumi un naudas atmaksas akcija palīdzēs mūsu investoriem sasniegt savus investīciju mērķus efektīvāk un ar lielāku atdevi,” komentē Mintos vadītājs un līdzdibinātājs Mārtiņš Šulte.Lai piedalītos šajā akcijā, Tev tai ir jāpiesakās, noklikšķinot uz pogas akcijas lapā, kurai vari piekļūt pēc autorizēšanās savā Mintos investora kontā.

Lai iegūtu vairāk informācijas, iepazīsties ar akcijas noteikumiem un nosacījumiem.

Izmanto šo iespēju saņemt bonusu par savām ilgtermiņa investīcijām. Autorizējies savā investora kontā un piesakies akcijai jau tagad!

Dalies: