Saņem 1% naudas atmaksu par GetBucks Āfrikā izsniegtiem kredītiem

Kārtējā lieliskā iespēja palielināt savu peļņu Mintos aizdevumu tirgū! GetBucks ir uzsācis naudas atmaksas akciju, kas būs spēkā no 19. līdz 25. marta, 2020. gadā. Piesakies dalībai akcijā šeit, lai kvalificētos 1% naudas atmaksai par GetBucks Botsvānā un Kenijā izsniegtiem kredītiem ar vairāk nekā 24 mēnešu termiņu. 

Par akciju

Tu vari iegūt 1% naudas atmaksu, investējot vismaz 100 eiro GetBucks Botsvānā un Kenijā izsniegtos kredītos ar vairāk nekā 24 mēnešu termiņu, kas Mintos izvietoti eiro (EUR). Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (manuāli vai izmantojot Auto Invest). Minimālā investīcijas summa ir 100 EUR. Ja gribi saņemt naudas atmaksu, Tev pirms investīciju veikšanas ir jāpiesakās dalībai akcijā. Naudas atmaksa tiks pievienota Tavam Mintos kontam septiņu darba dienu laikā pēc investīciju veikšanas.

Lūdzu, ņem vērā, ka kvalificējas tikai Mintos pirmreizējā tirgū veiktās investīcijas. Ja gribi saņemt naudas atmaksu, Tev pirms investīciju veikšanas ir jāpiesakās dalībai akcijā.

Par GetBucks

GetBucks Mintos aizdevumu tirgū izvieto Kenijā un Botsvānā izsniegtus kredītus. Tas ir Frankfurtes biržā kotētā un Luksemburgā bāzētā uzņēmuma MyBucks atzars. MyBucks ir pionieris finanšu pakalpojumu nodrošināšanā Āfrikā, kur tas darbojas 11 valstīs. GetBucks tika izveidots un palaists Dienvidāfrikā 2011. gadā un līdz šim ir piedzīvojis strauju kredītportfeļa un produktu izaugsmi, kuru sekmē koncentrēšanās uz finanšu tehnoloģijām, kā arī augsta līmeņa klientu apkalpošana.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner