Saņem līdz 1% naudas atmaksu par Revo aizdevumiem

Lieliskas ziņas Mintos investoriem – Revo, kreditēšanas uzņēmums no Krievijas, kas specializējas “pērc tagad, maksā vēlāk” aizdevumos, ir uzsācis jaunu naudas atmaksas akciju.

Tu vari nopelnīt naudas atmaksu 0,5% apmērā aizdevumiem, kuru termiņš ir 6-12 mēneši, un 1% apmērā aizdevumiem, kuru termiņš pārsniedz 12 mēnešus. Akcija norisinās no 2020. gada 14. līdz 31. decembrim.

Lai kvalificētos naudas atmaksas bonusam, Tev Revo kredītos ir jāinvestē vismaz 100 eiro / 9000 rubļu (kopumā), kā arī, pirms investīciju veikšanas, Tev ir jāpiesakās dalībai akcijā.

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (izmantojot personalizētas manuālas vai automatizētas stratēģijas). Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota Tavam Mintos kontam septiņu darba dienu laikā pēc investīciju veikšanas.

Plašāka informācija ir pieejama noteikumos un nosacījumos.

Par Revo

Revo Technologies – finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas darbojas ar Revoplus un Mokka zīmoliem – specializējas “Pērc tagad, maksā vēlāk” pakalpojumos, nodrošinot klientiem iespēju pirkt uzreiz, bet maksāt vēlāk vairāk nekā 7100 vadošajos tiešsaistes un bezsaistes veikalos. Pašlaik uzņēmums darbojas Krievijā, Polijā un Rumānijā.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner