Saņem 1% naudas atmaksu par Wowwo aizdevumiem līdz 2020. gada 31. oktobrim

Lieliskas ziņas Mintos investoriem – Wowwo, kreditēšanas uzņēmums no Turcijas, kas specializējas auto kredītos, ir uzsācis jaunu naudas atmaksas akciju. Tā ir spēkā no 2020. gada 28. septembra līdz 31. oktobrim, un piedāvā 1% naudas atmaksu par investīcijām visos Wowwo aizdevumos.

Lai kvalificētos naudas atmaksas bonusam, Tev Wowwo kredītos ir jāinvestē vismaz 100 eiro (kopumā), kā arī, pirms investīciju veikšanas, Tev ir jāpiesakās dalībai akcijā.

Piedalīties akcijā

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (izmantojot personalizētas manuālas vai automatizētas stratēģijas). Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota Tavam Mintos kontam septiņu darba dienu laikā pēc investīciju veikšanas.

Visa informācija ir pieejama noteikumos un nosacījumos.

Par Wowwo

2016. gadā dibinātā Wowwo galvenais birojs atrodas Stambulā, un uzņēmums darbojas vairāk nekā 54 pilsētās visā Turcijā un nodarbina 130 cilvēkus. Izmantojot vairāk nekā 2000 partneru tirdzniecības vietas un tiešsaistes darījumu sistēmu, Wowwo pādod lietotas automašīnas ar tiešā klientu finansējuma modeli. Visiem Wowwo kredītiem ir atpirkšanas garantija, un tie ir nodrošināti ar ķīlas tiesībām pret transportlīdzekļa īpašumtiesībām.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner