SIA DelfinGroup 4. obligāciju emisija tiek iekļauta tirdzniecībai biržā

SIA DelfinGroup paziņo par obligāciju emisijas ISIN LV0000802379 iekļaušanu Nasdaq Riga Baltic First North obligāciju sarakstā. Obligāciju tirdzniecība ir sākusies 2020. gada 11. augustā.

“Sakarā ar ceturto secīgo obligāciju emisiju, kas uzskaitīta Nasdaq Baltic First North, mēs redzam, ka klātbūtne kapitāla tirgos var veicināt ilgtspējīgu ilgtermiņa partnerību ar investoru bāzi. Neskatoties uz KOVID-19 ietekmi uz finanšu tirgiem, mēs saņēmām ļoti pozitīvu atbildi – kamēr iepriekšējās obligācijas lielākoties iegādājās vietējie privātie investori, šo jaunāko emisiju abonēja gan privātie, gan institucionālie investori, un reģionālais pārklājums paplašinājās uz Lietuvu un Igauniju. Tiešā saikne starp Nasdaq CSD un Clearstream Frankfurt ļāva abonēt arī institucionālos investorus no Rietumeiropas,» norāda DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Agris Evertovskis.

SIA DelfinGroup ir dažādojusi savus finansēšanas avotus, saglabājot paritāti starp obligāciju finansēšanu un finansēšanu caur Mintos. Pašreizējais obligāciju finansējums ir 10 875 000 eiro.

No alternative text description for this image

No alternative text description for this image No alternative text description for this image No alternative text description for this image

 

Attēla avots: Nasdaq Baltic

Par DelfinGroup

DelfinGroup ir licencēts patērētāju kreditēšanas uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā. Grupu pārstāv zīmoli Banknote, VIZIA un Riga City Pawnshop. Grupas galvenie pakalpojumi ir patēriņa kredīti, distances aizdevumi un lombardu aizdevumi. Grupa darbojas 38 Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās ar 87 filiālēm, nodarbinot vairāk nekā 270 speciālistus, un nodokļos par 2019. gadu ir tā ir samaksājusi 2,97 miljonus eiro. SIA DelfinGroup ir LAFPA un LTRK biedrs, un tā ir kvalificējusies zelta līmeņa statusam VID sadarbības programmā.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner