Sierpniowe udoskonalenia platformy

Wiemy, że nawet małe udoskonalenia często mogą znacznie podnieść jakość. Dlatego w sierpniu wprowadziliśmy kilka małych, lecz ważnych zamian do platformy, które spotkały się z dużym uznaniem wielu inwestorów.

Ulepszyliśmy sekcje „O nas” i „Pierwotni pożyczkodawcy” na naszej witrynie oraz pracujemy nad kolejnymi podstronami. Aby zapewnić jeszcze większą przejrzystość inwestowania, wkrótce umieścimy więcej informacji o każdym pierwotnym pożyczkodawcy działającym w kilku krajach.

Obecnie podczas tworzenia nowych portfeli Auto Invest możliwe jest filtrowanie pierwotnych pożyczkodawców według kliku kryteriów jednocześnie – rodzaju pożyczki, kraju udzielenia i dostępności gwarancji wykupu.

Udoskonaliliśmy także paginację listy dostępnych pożyczek na rynku pierwotnym i wtórnym oraz w sekcji „Moje inwestycje”. Teraz można łatwo przeglądać daną stronę i jednym kliknięciem myszy przejść na początek lub koniec listy.

Aby ułatwić użytkownikom śledzenie zysków z inwestycji, dodaliśmy do e-mali z dziennym podsumowaniem dwa wskaźniki: roczny zysk netto i zysk całkowity.

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner