Silti jaunumi aukstā decembrī: GetBucks no Dienvidāfrikas pievienojas Mintos!

Astoņus mēnešus pēc tam, kad GetBucks Mintos aizdevumu tirgū uzsāka izvietot aizdevumus no Kenijas un Zambijas, uzņēmums ir nolēmis paplašināt savu piedāvājumu, dodot investoriem no visas pasaules iespēju investēt Dienvidāfrikā izsniegtos patēriņa kredītos.

Līdz šim GetBucks investīcijām Mintos piedāvāja Polijā, Kenijā, Zambijā un Botsvānā izsniegtus aizdevumus. GetBucks ietilpst Frankfurtes biržā kotēta un Luksemburgā bāzēta finanšu tehnoloģiju uzņēmuma MyBucks grupā. MyBucks ir vien no pirmajiem uzņēmumiem, kas sniedz finanšu pakalpojumus Āfrikā, un tas darbojas 11 šī kontinenta valstīs. GetBucks darbību Dienvidāfrikā uzsāka 2011. gadā, un šajā laikā ir piedzīvojis strauju izaugsmi aizdevumu izsniegšanā un produktu attīstībā, ko ir sekmējusi koncentrēšanās uz finanšu tehnoloģijām un klientu apkalpošanu augstā līmenī.

Ko Tu vari iegūt no GetBucks?

Dienvidāfrikā izsniegtie GetBucks patēriņa kredīti Mintos aizdevumu tirgū ir pieejami diapazonā no 30 EUR līdz 1300 EUR. Uzņēmums Mintos investoriem piedāvā procentu likmi līdz 12% gadā.

5% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma GetBucks paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā. GetBucks Dienvidāfrikas patēriņa kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju.

Valsts kredītu regulators GetBucks SA ir iekļāvis kredītu izsniedzēju reģistrā, turklāt uzņēmums ir atbildīgs aizdevējs. GetBucks SA ievēro stingru kredītu un kredītu pieteikumu izvērtēšanas procesu, kurā tiek izmantotas speciāli izstrādātas tehnoloģijas, kas palīdz novērtēt kredītspēju un pieņemt lēmumu par kredītu piešķiršanu, kā arī tiek rūpīgi izvērtēts, vai aizņēmējs var atļauties kredītu.

GetBucks kredītportfelis Mintos aizdevumu tirgū pārsniedz 13 miljonus eiro. GetBucks SA klientu vidējais vecums ir 37 gadi, viņiem vēl vidēji ir jāatmaksā 413 EUR no saņemtā aizdevuma, bet vidējais aizdevuma atmaksas termiņš ir 11 mēneši (GPL ir 60%).

 

Photo source: corporate.mybucks.com

Mākslīgais intelekts un jaunietekmes tirgi

MyBucks ir vadošs finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas, izmantojot tehnoloģijas, piedāvā finanšu produktus un pakalpojumus klientiem 13 valstīs Āfrikā, Eiropā un Austrālijā. Pateicoties inovatīvām finanšu tehnoloģijām un starptautiski atzītam mākslīgajam intelektam, MyBucks spēj nodrošināt nevainojamus finanšu pakalpojumus un produktus. Uzņēmuma spēcīgā pozīcija Subsahāras Āfrikā pierāda, cik pareiza ir tā stratēģiskā pieeja izaugsmei un jaunietekmes tirgus potenciāla izpētei.

MyBucks, kura komandu veido vairāk nekā 1200 darbinieku, kopš 2011. gada ir izsnieguši vairāk nekā 1,3 miljonus aizdevumu, kuru kopējā vērtība pārsniedz 500 miljonus eiro.

2017. gadā MyBucks saņēma Eiropas Fintech balvu par finansiālo integrāciju, bet šogad notikušajā Luksemburgas finanšu balvu pasniegšanā uzņēmums izcīnīja balvu nominācijā “Gada finanšu tehnoloģiju risinājums”.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner