Simbo.dk dołącza do Mintos i oferuje możliwość inwestycji w pożyczki krótkoterminowe z Danii

Dzięki Simbo.dk użytkownicy platformy Mintos mają teraz jeszcze więcej możliwości inwestycji w pożyczki z Danii. Simbo.dk to jeden z wiodących pożyczkodawców w Danii, który udziela pożyczek konsumpcyjnych. Obecnie firma umożliwia na Mintos inwestycje w euro (EUR) i koronie duńskiej (DKK) w krótkoterminowe pożyczki konsumpcyjne.

Firma Simbo.dk powstała w kwietniu 2017 r. i prowadzi działalność wyłącznie w internecie, oferując swoim klientom łatwe i szybkie pożyczki. Pożyczkodawca szczyci się wysoką jakością obsługi, co znajduje odzwierciedlenie w recenzjach na portalu Trustpilot (ocena 9,3 w skali 1–10). Jednak przede wszystkim Simbo.dk zapewnia pełną transparentność pożyczek – nie stosuje ukrytych opłat i prowizji. Składanie wniosku trwa jedynie minutę, a klienci już po dziesięciu minutach mogą mieć środki na koncie.

– Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie współpracy z Mintos i udostępnienie naszego silnego portfela inwestorom. Wierzymy, że Mintos umożliwi Simbo.dk jeszcze szybszy rozwój i zwiększenie bazy klientów w Danii, co jest naszym celem – mówi Toms Jurjevs, CEO Simbo.dk.

Pożyczki Simbo.dk z Danii są dostępne na platformie Mintos w EUR i DKK. Średnia wartość pożyczki wynosi około 550 EUR i 4 300 DKK, natomiast okres spłaty – 30 dni, przy czym pożyczkodawcy spłacają swoje zobowiązania w jednej racie. Inwestorzy mogą oczekiwać zwrotu do 13% w skali roku.

Simbo.dk gwarantuje wykup pożyczek w przypadku opóźnienia spłaty o ponad 60 dni. Z każdej pożyczki dostępnej na platformie Mintos firma zachowa na swoim koncie, w ramach odpowiedzialności własnej, 10%.

Od początku swojej działalności Simbo.dk dynamicznie się rozwija. Na koniec kwietnia 2018 wartość portfela pożyczkowego firmy wynosiła 4,1 mln euro netto. Więcej informacji na temat Simbo.dk znajduje się w tej prezentacji.

Swój szybki wzrost Simbo.dk zawdzięcza rozległej wiedzy kadry zarządzającej w zakresie branży FinTech. Założyciel i CEO Simbo.dk, Toms Jurjevs, przez osiem lat zajmował najwyższe stanowiska kierownicze w wiodących firmach udzielających krótkoterminowych pożyczek on-line. Nadzorował on działania firm na Litwie i Łotwie oraz w Estonii, Armenii i Rumunii. Natomiast dyrektor naczelny ds. rynku duńskiego, Stefan Agergaard Hansen, zyskał kierownicze doświadczenie podczas pracy dla wielu pożyczkodawców specjalizujących się w pożyczkach krótkoterminowych, w tym w sektorze peer-to-peer. Nadzorował on operacje i rozwój firm w Danii, Norwegii, Szwecji, Hiszpanii, Polsce i Finlandii.

Wykorzystaj tę doskonałą okazję i inwestuj w pożyczki Simbo.dk z Danii. Jeżeli korzystasz z narzędzia Auto Invest, pamiętaj o aktualizacji ustawień.

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner