Simbo.dk pievienojas Mintos un investīcijām piedāvā īstermiņa aizdevumus no Dānijas

Mintos aizdevumu tirgū tagad ir vēl vairāk investīciju iespēju Dānijā, jo esam uzsākuši sadarbību ar Simbo.dk. Simbo.dk ir viens no vadošajiem patēriņa kredītu izsniedzējiem Dānijā. Mintos tiks izvietoti tā īstermiņa patēriņa kredīti, kuros varēs investēt gan eiro (EUR), gan Dānijas kronās (DKK).

Simbo.dk darbību uzsāka 2017. gada aprīlī un savus pakalpojumus pilnībā sniedz tiešsaistē, klientiem piedāvājot vienkāršu un ātru veidu, kā saņemt aizdevumu. Uzņēmums lepojas ar augstas kvalitātes klientu apkalpošanas servisu, kas atspoguļojas izcilajā 9.3 no 10 reitingā Trustpilot vietnē. Simbo.dk saviem aizdevumiem nodrošina pilnīgu pārredzamību – tiem nav nekādu slēptu komisijas maksu vai procentu maksājumu. Efektīvais pieteikšanās process aizņem tikai vienu minūti, un klienti līdzekļus savā kontā var saņemt 10 minūšu laikā.

“Esam priecīgi uzsākt sadarbību ar Mintos, kas mums dos iespēju investoriem piedāvāt mūsu spēcīgo aizdevumu portfeli. Mēs uzskatām, ka Mintos sekmēs vēl straujāku Simbo.dk izaugsmi un ļaus mums realizēt savu mērķi sasniegt plašāku klientu loku Dānijā,” uzsver Simbo.dk vadītājs Toms Jurjevs.

Dānijā izsniegtie Simbo.dk aizdevumi Mintos ir izvietoti gan EUR, gan DKK. Aizdevumu tirgū ir pieejami Simdo.dk aizdevumi vidēji EUR 550 un DKK 4300 apmērā. Vidējais atmaksas termiņš ir 30 dienas, un aizņēmēji kredītu atmaksā vienā maksājumā. Tu vari sagaidīt peļņu līdz 13% gadā.

Simbo.dk garantē atpirkšanu visiem aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām. Lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumā, 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma uzņēmums paturēs savā bilancē.

Simbo.dk ir piedzīvojis strauju izaugsmi kopš tā dibināšanas. 2018. gada aprīlī uzņēmuma neto kredītportfelis bija 4.1 miljoni eiro. Plašāka informācija par Simbo.dk ir pieejama šajā prezentācijā.

Uzņēmuma vadības komandas plašā pieredze finanšu tehnoloģiju industrijā ir sekmējusi tā straujo izaugsmi. Simbo.dk dibinātājam un vadītājam Tomam Jurjevam ir astoņu gadu pieredze vadošos amatos uzņēmumos, kas ir tirgus līderi patērētāju īstermiņa kreditēšanā tiešsaistē. Viņš ir pārraudzījis uzņēmumu darbību Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Armēnijā un Rumānijā. Arī vietējā Dānijas tirgus ģenerāldirektors Stefans Agergārd Hansens ir ieguvis pieredzi vadošos amatos vairākos īstermiņa kreditēšanas uzņēmumos, tostarp savstarpējo aizdevumu industrijā. Viņš ir pārraudzījis uzņēmumu darbību un biznesa attīstību Dānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Spānijā, Polijā un Somijā.

Izmantot šo izdevību un investē Simbo.dk Dānijā izsniegtos aizdevumos! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus, lai nepalaistu garām šo iespēju.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner