Současná situace ve společnosti Eurocent

Aktualizace případu Eurocent z 15. července 2019:

Okresní soud v Krakově do dnešního dne července 2019 stále neschválil seznam věřitelů společnosti Eurocent. Jak jsme Vás již dříve informovali, společnost Mintos předložila důkazní dokumentaci Okresnímu soudu 6. června 2018, který uznal nároky Mintos investorů. Očekáváme, že konečné schválení seznamu věřitelů by mohlo proběhnout v průběhu roku 2019, ale ani my, společnost Mintos, ani naši právní poradci nemohou další vývoj s dostatečnou důvěrou předpovědět.

Účetní závěrku za třetí čtvrtletí 2018 můžete nelézt zde.


Čekali jsme na možnost Vám podat informace v souvislosti se současnou situací ve společnosti Eurocent. Jak jsme Vás dříve informovali, Krajský soud v Krakově 9. května 2018 učinil oficiální oznámení, kdy deklaroval, že Eurocent zbankrotoval.

Zároveň také soud oznámil 30denní období, během kterého mohou společnosti, kterým dluží Eurocent peníze, přihlásit své pohledávky. Společnosti Mintos s pomocí místní polské právní kanceláře 6. června 2018 předložil potřebnou dokumentaci Krajskému soudu, který potvrdil nárok Mintos investorů.

Poté, co uplynulo 30denní období, měl soud dva měsíce na to, aby schválil list věřitelů. Nicméně, jelikož nastalo prodlení v soudním řízení, věřitelé stále nedostali žádné oznámení, jestli jejich nároky byly uznány.

Prioritou společnosti Mintos je udělat vše pro to, abychom chránili zájem našich investorů. Proto děláme vše, co je v našich silách, abychom se ujistili, že dosáhneme příznivého výsledku pro investory, kteří byli touto situací zasaženi.

Jakmile dostaneme nějaké informace od Krajského soudu o statusu pohledávek, tak Vám poskytneme aktuální informace. Mezitím se můžete podívat na poslední finanční výkazy zveřejněné společnosti Eurocent k 30. červnu 2018 zde.

Pokud máte nějaké dotazy, tak prosím neváhejte a kontaktujte náš zákaznický servis na mailu [email protected].

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner