Společnost EuroOne mění své jméno na Rapido Finance

Dne 18. února 2019 změnil poskytovatel půjček EuroOne svůj název na Mintos tržišti na jméno, které používá jeho místní společnost ve Španělsku, Rapido Finance.

Název byl změněn kvůli expanzi skupiny EuroOne a jejímu plánu nabízet různé produkty, zatímco Rapido Finance (EuroOne) se zejména zaměřuje na krátkodobé úvěry. Jasné vytvoření obchodní značky jako je Rapido Finance přináší větší srozumitelnost ohledně toho, jaké půjčky jsou nabízeny Mintos investorům.

Rápido Finance S.L.U. je specializovaný poskytovatel spotřebitelských úvěrů, který nabízí flexibilní úvěry kvalifikovaným zákazníkům ve Španělsku. Společnost EuroOne zahájila svoje podnikání ve Španělsku akvizicí společnosti Rápido Finance S.L.U. pod obchodní jménem NetCredit v srpnu 2017. V současné době společnost Rapido Finance nabízí svým zákazníkům produkty LunaCredit a LunaCard a očekává se, že v budoucnu představí značky OK Money a Kyzoo. Produkty LunaCredit a LunaCard poskytují spotřebitelům rychlý přístup k finančním prostředkům prostřednictvím smartphonů.

Změna názvu nebude mít vliv na půjčky poskytnuté pod obchodní značkou EuroOne. Pokud v současné době investujete do půjček od společnosti EuroOne, Vaše investice se automaticky aktualizují na nové jméno.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner