Společnost ID Finance nyní nabízí investiční příležitosti z Mexika!

ID Finance, fintech průkopník rozvíjejících se trhů, opět rozšířil svou nabídku na Mintos tržišti, a to uvedením krátkodobých půjček své dceřiné společnosti z Mexika pod obchodní značkou Moneyman. V tomto rychle rostoucím regionu máte nyní ještě více možností, kde investovat a diverzifikovat!

Oznámení společnosti ID Finance přichází jen několik dní poté, kdy společnost zveřejnila „klíčové výsledky“ svých aktivit v Latinské Americe za rok 2018. V porovnání s předchozím rokem vzrostly tržby společnosti ID Finance v regionu o 403 %. V březnu 2019 měla společnost brutto úvěrové portfolio ve výši téměř 5 milionů EUR, což představuje další klíčový milník. Společnost dále pokračuje ve své agresivní globální expanzi.

Latinskoamerická fintech scéna je na přelomu

„Jsme rádi, že můžeme na Mintos tržišti nabídnout nové vzrušující investiční příležitosti ve chvíli, kdy čelíme klíčovým okamžikům pro fintech v Latinské Americe,“ říká Boris Batine, spoluzakladatel a CEO společnosti ID Finance.

„Tyto země byly charakterizovány nízkou konkurencí a velmi vysokým počtem obyvatel bez přístupu k finančním produktům bank. V zemi žije mladá, technicky zdatná generace, která z velké části nemá přístup k tradičním finančním produktům. To znamená, že je zde obrovská příležitost pro fintech. Jedinečná technologie hodnocení úvěruschopnosti společnosti ID Finance nám dává významnou výhodu oproti konkurenci, zatímco náš online finanční produkt Moneyman přinese spotřebitelům v Mexiku tolik potřebnou jednoduchost a transparentnost,“ pokračuje.

ID Finance Mexiko začala poskytovat své služby v druhé polovině roku 2017 pod obchodní značkou Moneyman. Jedná se o vlajkovou loď společnosti, jelikož ID Finance obvykle začíná svou činnost v každé nové zemi se značkou Moneyman.

Nejčastěji, stejně jako v případě Mexika, Moneyman poskytuje zákazníkům přístup ke krátkodobým půjčkám, aby jim zajistil dostatek financí pro jejich denní nebo neočekávané výdaje. V roce 2018 navštívilo webovou stránku Moneyman.com.mx více než 1,1 milionu lidí.

ID Finance Mexiko na platformě Mintos

Moneyman nabízí v Mexiku půjčky až do výše 600 USD až na 30 dní, které jsou nyní k dispozici na tržišti. Rychlý obrat finančních prostředků, provozní preciznost, která zahrnuje důslednou kontrolu nákladů, umožňuje společnosti nabídnout Mintos investorům solidní čistý roční výnos – až 10 % u úvěrů zveřejněných v eurech (EUR) a až 18 % u půjček v mexickém pesos (MXN).

Všechny úvěry ID Finance na platformě Mintos, které jsou poskytnuty prostřednictvím obchodní značky Moneyman, jsou s garancí zpětného odkoupení. V případě, že se půjčka stane delikventní déle než 60 dnů, tak poskytovatel půjček půjčku odkoupí zpět.

Kromě toho bude společnost udržovat na své rozvaze 10 % každé půjčky, kterou umístí na tržiště, aby si zajistila svou kůži ve hře.

Mexiko má významný potenciál

S počtem obyvatel 127 milionů a dle Světové banky s 61 % dospělé populace, kterým chybí bankovní účet, představuje Mexiko jednu z největších příležitostí pro fintech v Latinské Americe. Nízká hustota poboček bank v Mexiku – 14 poboček na 100 000 obyvatel ve srovnání s 33 v USA – spolu s nedostatečně rozvinutou dopravní infrastrukturou dále zvyšuje potřebu fintech služeb.

Očekává se, že do roku 2022 bude mít Mexiko 91,6 milionu aktivních uživatelů internetu a 75,4 milionů uživatelů smartphonů. Navrhované vládní reformy zaměřené na finanční začlenění a připravované regulace jsou hnacím motorem rozvoje tohoto odvětví.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost investovat do půjček společnosti ID Finance poskytnutých v Mexiku – v zemi s významným potenciálem! Pokud používáte nástroj Auto Invest, pak je nutné odpovídajícím způsobem aktualizovat nastavení.

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner