Společnost ID Finance právě přidala na Mintos více osobních půjček ze Španělska

Od dnešního dne Vám bude společnost ID Finance nabízet příležitosti pro investování do osobních půjček poskytnutých ve Španělsku s dobou splácení 24 měsíců, vše pod novou značkou Plazo.es. To je doplnění již nabízených krátkodobých a osobních půjček od společnosti ID Finance pod značkou Moneyman.es ze Španělska a také osobních půjček z Gruzie a Kazachstánu.

Skupina ID Finance je fintech průkopník na rozvojových trzích. Založena v roce 2012, společnost je nyní největším poskytovatelem online spotřebitelských úvěrů v CIS regionu a jedena z vedoucích společností v Evropě. Skupina podniká ve Španělsku, Kazachstánu, Gruzii, Polsku, Rusku, Brazílii a Mexiku.

Nové půjčky ze Španělska od ID Finance pod značkou Plazo.es budou v rozmezí od 500 do 3 000 EUR s dobou splácení až 24 měsíců, což umožňuje investorovi zajistit výnos na dlouhou dobu dopředu. Investor může očekávat čistý výnos až 10 % za rok.

IDFinance Spain, S.L. bude nabízet garanci zpětného odkoupení za půjčky, které budou v prodlení více než 60 dní. Aby byl stejný zájem investorů s poskytovatelem půjček, tak ten si ponechá na rozvaze 5 % z každé zveřejněné půjčky na platformě Mintos.

Společnost ID Finance, v první polovině roku 2018, zvýšila poskytnuté půjčky o 215 %. Společnost nyní zaměstnává 46 profesionálů a zvýšila svoji základnu zákazníků na 360 tisíc. Skupina, od svého založení v roce 2012, poskytla půjčky v hodnotě 330 milionů USD. Skupina nyní obhospodařuje 6 milionů klientů. Skupina, v první polovině roku 2018, oznámila růst tržeb o 97 %, které byly celkem 90 milionu USD.

Nezmeškejte tuto novou vzrušující investiční příležitost, investovat do půjček společnosti ID Finance ze Španělska s delší dobou splácení! Pokud na Mintos používáte Auto Invest a chcete investovat do nových půjček od ID Finance, tak se ujistěte, že jste adekvátně upravili Auto Invest nastavení.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner