Společnost Kredit24 se připojila své produkty k nabídce společnosti Mintos a nabízí půjčky poskytované v Kazachstánu

Chcete investovat do půjček v Kazachstánu? Nyní poprvé můžete se společností Mintos. S potěšením oznamujeme, že společnost Kredit24 připojila své produkty k nabídce společnosti Mintos a do jejích krátkodobých spotřebitelských půjček, v eurech (EUR) a kazachstánském tenge (KZT), lze nyní investovat. Kazachstán je první zemí střední Asie, na jejímž trhu společnost Mintos působí.

Společnost Kredit24 je v Kazachstánu průkopníkem v nabídce online mikropůjček. Je členem Silkway Ventures, rychle se rozvíjející mezinárodní skupiny technologických společností, která se zaměřuje na spotřebitelské finance a finanční porovnávání cen ve střední a jihovýchodní Asii. Silkway Ventures je skupina v soukromém vlastnictví s holdingovou společností sídlící v Singapuru, která v současné době zaměstnává více než 120 zaměstnanců ve třech zemích a v posledních osmi letech trvale dosahuje dvouciferného ročního růstu.

„Máme podporu investorů a pozitivní peněžní tok. Vzhledem k našemu rychle rostoucímu úvěrovému portfoliu však chceme naše zdroje financování diverzifikovat. Spolupráci s evropským hráčem v oblasti finančních technologií, kterým společnost Mintos je, vidíme jako další krok v našem vývoji a jsme hrdí, že jsme prvním poskytovatelem půjček z Kazachstánu v tržním prostředí společnosti Mintos. Online finanční trh v Kazachstánu roste poměrně rychle, stále však v zemi nabízí dostatek prostoru pro další expanzi našeho podnikání,“ říká Alexey Sidorov, generální ředitel společnosti Kredit24.

Společnost Kredit24 zahájila svou činnost v roce 2013 a brzy hodlá expandovat do dalších zemí v daném regionu. Společnost poskytuje své služby výhradně online a úvěroví klienti mohou získat půjčku během několika minut. Pravidelní zákazníci mohou získat půjčku kdykoli (24 hodin denně, 7 dnů v týdnu). Společnost Kredit24 nabízí flexibilní podmínky splácení. Díky svému jedinečnému obchodnímu modelu přilákala společnost od svého založení 400 000 registrovaných klientů v Kazachstánu a poskytla půjčky v hodnotě více než 14,5 milionů eur.

Do půjček poskytovaných společností Kredit24 v Kazachstánu můžete investovat jak v eurech, tak i v kazašské měně tenge. Průměrná půjčka na platformě Mintos dosahuje výše 100 eur s dobou splácení v délce 30 dnů. U půjček v eurech je očekávaná návratnost až 11 % ročně. U půjček v kazašské měně můžete očekávat roční výnos až do výše 21 %. V brzké době budou do nabídky produktů společnosti Kredit24 přidány i splátkové půjčky s delší dobou splatnosti.

Společnost Kredit24 zaručuje, že veškeré půjčky, které budou ve zpoždění více než 60 dnů, budou společností odkoupeny zpět. Rovněž si bude ponechávat 10 % z každé půjčky z nabídky ve své účetní rozvaze, aby si doslova dokázala udržet svou „kůži na trhu“.

„Připojení společnosti Kredit24 ke společnosti Mintos představuje pro tržní prostředí obrovský bonus. Investoři mají nyní příležitost investovat v 19 různých zemích a s přidáním kazašské měny rovněž v deseti různých měnách. Střední Asie, a zejména pak Kazachstán, nabízí investorům na platformě Mintos nové vzrušující příležitosti k investování – možnost investovat do půjček z rychle se rozvíjejícího trhu s exponenciálním prostorem pro růst a za skvělé sazby,“ říká Martins Sulte, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Mintos.

Kazachstán představuje největší ekonomiku ve střední Asii a v posledních 25 letech si udržuje politickou a ekonomickou stabilitu. Nabízí rychle se rozvíjející alternativní finanční trh. Země roste rychlým tempem, a podle Světové banky ji čeká stabilní růst. HDP Kazachstánu na jednoho obyvatele vzrostlo od roku 2002 šestinásobně.

Jsou dva způsoby, jak na platformě Mintos investovat do půjček v kazašské měně: převodem KZT přímo na váš investorský účet u společnosti Mintos nebo převedením vaší primární měny na KZT v tržním prostředí společnosti Mintos. U převodů z EUR na KZT na platformě Mintos je účtován tržní poplatek ve výši 3,6 %. Více podrobností najdete ve svém investorském účtu v části „Vklad/Výběr/FX“.

Využijte této jedinečné příležitosti a investujte do půjček poskytovaných v Kazachstánu společností Kredit24. Nezapomeňte – v případě použití nástroje Auto Invest se ujistěte, že jste odpovídajícím způsobem aktualizovali své nastavení.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner