Společnost Novaloans z VB regulovaná státní agenturou FCA se připojuje na Mintos

28.06.2019

mintosblog

Máme skvělou zprávu pro všechny, kteří chtějí více investičních příležitostí z Velké Británie. Novaloans Ltd, poskytovatel půjček z Velké Británie se právě připojil na Mintos!

Společnost Novaloans byla založena v roce 2012, je autorizována a regulována Úřadem pro finanční kontrolu (FCA) a nabízí krátkodobé půjčky s vysokým úročením, které jsou ve Spojeném království regulovány. Společnost se specializuje na poskytování cenově dostupných půjček pro zákazníky z Velké Británie ve výši od 150 GBP (172 EUR) do 1 000 GBP (1 146 EUR).

Novaloans od svého založení vydala více než 73 360 úvěrů v hodnotě za více než 20 milionů GBP (22,56 milionů EUR). Za posledních šest let se společnosti podařilo přilákat přibližně 42 349 unikátních zákazníků.

Společnost Novaloans se zavázala k zodpovědnému poskytování finančních prostředků

Ve Velké Británii je trh s krátkodobými úvěry za vysokou cenu silně regulován. Nicméně, Novaloans tvrdí, že se vždy držela zásad zodpovědného poskytování úvěrů i před tím, než regulátoři trhu zavedli omezení úrokových sazeb. To umožnilo společnosti pokračovat v růstu i přes omezující regulace trhu.

„Již nějakou dobu jsme hledali zdroj flexibilního a spolehlivého financování, abychom mohli řídit růst našeho podnikání. Zjistili jsme, že předchozí zdroje nabízeli pouze půjčky na fixní částku a na pevně stanovené období, které nabízejí pouze malou flexibilitu při čerpání a splácení, „řekl Patrick Green, ředitel společnosti Novaloans Ltd.

„Proto jsme velmi potěšeni, že jsme objevili Mintos tržiště, které nám nabízí dostupné financování pro námi poskytnuté půjčky, ale zcela flexibilním způsobem, který vyhovuje našemu obchodnímu modelu. Jsme nadšeni z možnosti umisťovat naše půjčky na Mintos tržiště. Jsme ohromeni kvalitou a efektivitou personálu Mintos, který nám umožnil se dostat až do této fáze a nyní se těšíme na vzrušující budoucí partnerství, které bude ve prospěch všech zúčastněných stran, „dodal Patrick Green.

Novaloans na platformě Mintos

Úvěry společnosti Novaloans poskytnuté ve Velké Británii a umístěné na platformu Mintos budou zveřejněny v EUR a jejich hodnota bude v rozmezí od 172 EUR do 1 146 EUR se splatností 4 nebo 6 měsíců. Úvěry jsou spláceny v měsíčních splátkách. Můžete očekávat čistý roční výnos až 12,5 %. 

Kromě toho jsou všechny úvěry na tržišti od společnosti Novaloans zajištěny garancí zpětného odkoupení a budou odkoupeny zpět, pokud bude půjčka v prodlení 60 nebo více dní. Dále bude společnost udržovat 10 % z každé půjčky umístěné na Mintos na své rozvaze, jako tzv. kůži ve hře.

Za čtyři měsíců končících 31. březen 2019 měla společnost Novaloans tržby ve výši 1,448 milionů GBP (přibližně 1,63 milionu EUR) s krátkodobými netto aktivy (závazky) ve výši 1,19 milionu GBP (1,35 milionu EUR). V daném časovém období společnost vydala 10 296 úvěrů.

 

Komentáře

Hledat

Important

Následuj nás